Najlepsze dodatki dla Internet Explorera 9

Chyba nie ma przeglądarki, która tak niechętnie podchodzi do dodatków jak Internet Explorer. Microsoft nie współpracuje z deweloperami i niechętnie wypowiada się o rozszerzeniach. Niemniej jednak, znaleźliśmy dla Was siedem bardzo przydatnych dodatków dla IE 9.

Już miesiąc upłynął od oficjalnej premiery Internet Explorera 9. Program miał być przełomowy i jest taki pod pewnymi względami, np. w temacie bezpieczeństwa.

Niestety, nic nie zmieniło się w kwestii dodatków. Microsoft nadal nie uruchomił ich funkcjonalnej galerii (bo trudno nazwać nią stronę Dodatki IE).

Nie powinniśmy też na to liczyć, bo wiceprezes Microsoftu i menedżer zespołu Internet Explorera, Dean Hachamovitch, mówił już w rozmowie z PC Worldem, że dodatki nigdy nie będą priorytetem w IE. Wspominał m.in. że lepiej jest wbudować funkcję w przeglądarce, bo wtedy na pewno nie będzie problemów z niekompatybilnymi wtyczkami i słabą wydajnością.

Galeria dodatków dla Internet Explorera 9

Jeśli jednak lubicie Internet Explorera 9 i mimo to chcecie go dozbroić - zapraszamy do naszej galerii.

Opisujemy 7 bardzo przydatnych dodatków: Xmarks, Speckie, ZoomInto, Mouse Gestures, Web of Trust, Enterra Download Manager i Advanced IE History Bar.