Najlepsze dodatki do Nowego Gadu-Gadu

Banner Killer 2

Najlepsze dodatki do Nowego Gadu-Gadu

Banner Killer 2

Czy przeszkadzają Ci reklamy wyświetlane w Gadu-Gadu? Z całą pewnością przeszkadzały one twórcom programu Banner Killer, którego pierwsza wersja ukazała się już w 2003 roku. Jest on rozwijany do dziś, a jego najnowsze odsłony potrafią usunąć reklamy graficzne z komunikatora Gadu-Gadu 8. Trudno wyobrazić sobie program prostszy w obsłudze, niż Banner Killer. Po jego uruchomieniu wystarczy potwierdzić chęć usunięcia reklam, a cała praca zostanie wykonana automatycznie. Użytkownicy, którzy zatęsknią za reklamami mogą je przywrócić w równie prosty sposób.

Pamiętajmy jednak, że korzystanie z tego programu może być potraktowane jako naruszenie regulaminu korzystania z Gadu-Gadu.

GG8+

Najlepsze dodatki do Nowego Gadu-Gadu

GG8+

Program GG8+ jest następcą popularnej aplikacji PowerProject dedykowanej wcześniejszym wersjom Gadu-Gadu. W przeciwieństwie do swego poprzednika nie posiada jednak obsługi dodatkowych wtyczek, co poważnie zmniejsza jego możliwości. Uruchamiając GG8+ nie musisz już osobno instalować niektórych wymienionych wyżej programów, ponieważ GG8+ zawiera w sobie aplikacje NGG Konwerter, Archive.db Tools i Banner Killer 2.

Warto także zwrócić uwagę, że GG8+ oferuje kilka użytecznych funkcji: przywraca emotikony znane z Gadu-Gadu 7, dodaje możliwość używania większych awatarów oraz dołącza do Gadu-Gadu kilka nowych skórek. Wspiera także wspomnianą na początku artykułu inicjatywę internautów dodając w oknie rozmowy odnośnik do poświęconej jej strony.

GG Tools

Najlepsze dodatki do Nowego Gadu-Gadu

GG Tools

GG Tools to narzędzie znane wcześniej pod nazwą Gadu-Gadu Password Recovery. Udostępnia użytkownikom kilka praktycznych funkcji. Po pierwsze, pozwala odzyskać hasło do profilu Gadu-Gadu. Jeśli więc nie będziesz mógł zalogować się do komunikatora, a twoje hasło nie będzie wybitnie skomplikowane, to najprawdopodobniej uda ci się je odzyskać w oparciu o GG Tools i odrobinę cierpliwości. Program odzyskuje nie tylko hasła, ale także utracone archiwum rozmów i wiadomości SMS.

Najważniejsza wydaje się być jednak funkcja tworzenia kopii zapasowej profilu. Regularne wykonywanie kopii zapasowych danych znajdujących się w profilu Gadu-Gadu jest szczególnie godne polecenia podczas eksperymentowania z nowymi dodatkami.

Czekamy na więcej dodatków

Warto zauważyć, że pod względem liczby dostępnych dodatków Gadu-Gadu 7 prezentuje się o wiele lepiej, niż najnowsza edycja komunikatora spod znaku słoneczka. Dla siódmej wersji istnieje co najmniej kilka rozbudowanych nakładek, takich jak np. StrongGG, wprowadzających spore zmiany w funkcjonowaniu programu. Dostępna jest także duża liczba wtyczek, które mogą być obsługiwane dzięki projektowi PowerProject. Pozostaje mieć nadzieję, że wraz z upływem czasu społeczność zgromadzona wokół Nowego Gadu-Gadu będzie tworzyła nowe dodatki zwiększające atrakcyjność tej edycji. Oczekując na nie warto zaglądać na oficjalną stronę zawierającą dodatki do Nowego Gadu-Gadu.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: