Najlepsze gry na PS4 i PS5 do 100 zł. Tych okazji nie możesz przegapić

Szukasz ciekawych gier na PS4 i PS5, ale nie chcesz wydać więcej niż 100 zł? Przeglądamy polskie sklepy i przedstawiamy najciekawsze oferty.


Gry są drogie. Co do tego zapewne nikt nie ma wątpliwości. Zdarzają się jednak ciekawe promocje, w których możemy kupić naprawdę dobre i jakościowe gry w kwotach mniejszych niż 100 zł. Postanowiłem przejrzeć polskie sklepy i wyszukać najciekawsze i moim zdaniem najlepsze gry na PS4 i PS5, które kupisz za mniej niż stówkę.

It Takes Two

It Takes Two to doskonały tytuł przeznaczony do gry kooperacyjnej. Wcielamy się tutaj w postać małżeństwa, które zostaje pomniejszone. Naszym zadaniem jest powrót do prawdziwego świata, uratowanie związku oraz uszczęśliwienie swojej córki.

The Last of Us Remastered

The Last of Us to zdecydowanie jedna z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek pojawiły się na konsolach PlayStation. Teraz, kiedy w serwisie HBO Max możemy obejrzeć serial, to doskonała okazja, aby nadrobić zaległości, jeśli jeszcze ktoś nie zna przygód Joela i Ellie.

God of War

O The Last of Us pisałem, że to jedna z najlepszych gier na PlayStation. O God of War można powiedzieć dokładnie to samo. Wraz z tą odsłoną, twórcy zdecydowali się na istną rewolucję. Kratos wyruszył do północnych krain, aby walczyć z bóstwami wprost z mitologii nordyckiej. Zmienił się także system walki, który teraz jest jeszcze bardziej ekscytujący. Kolejny tytuł, który po prostu trzeba znać.

Bloodborne

Mamy tu jakichś fanów gier pokroju Dark Souls? Twórcy tej epickiej serii postanowili nieco odświeżyć spojrzenie na swoje gry i stworzyli Bloodborne. Akcja gry toczy się w ponurym Yharnam, które zostało zrealizowane w stylu XIX wiecznej epoki wiktoriańskiej. Wysoki poziom trudności, doskonała fabuła, którą musimy sami odkrywać oraz niepodrabialny klimat to coś, czego prawdziwy fan Dark Souls nie może przegapić.

Horizon Zero Dawn - Edycja Kompletna

Horizon Zero Dawn to była swego czasu prawdziwa rewolucja w świecie gier. Poznamy tutaj historię Alloy, młodej wojowniczki, która postanawia zgłębić tajemnice dawnej cywilizacji. Nie jest to proste zadanie, ponieważ żyje ona w opanowanym przez zwierzęta-maszyny świecie, które tylko czekają na nieostrożny krok.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: