Najlepsze oferty na kartę - porównanie cen i dostępnych pakietów [21.01.2022]

Sprawdzamy, który z największych operatorów sieci komórkowych w Polsce posiada najlepsze oferty na kartę i bez zobowiązań.

Spis treści

Źródło: Brett Jordan / Unsplash

Źródło: Brett Jordan / Unsplash

Czym jest oferta na kartę?

Jednym z trzech głównych wariantów oferowanych przez operatorów komórkowych jest oferta na kartę. Stanowi ona alternatywę dla osób, które chcą pozostać niezależne w kwestii umowy i nie mają dużych potrzeb telekomunikacyjnych np. dzieci czy osoby starsze.

Główne zalety oferty na kartę:

  • brak telefonu
  • brak umowy
  • pełna kontrola wydatków
  • dowolność w częstotliwości i wysokości doładowań
  • wyższe ceny usług niż w poprzednich wariantach

Jeśli interesuje Cię inny typ umowy, koniecznie sprawdź również: najlepsze oferty abonamentowe oraz najlepsze oferty typu MIX.

Zobacz również:

Play

Pakiet w Play - SOLO XXL NEXT

W Play znajdziesz wiele korzystnych ofert na kartę, lecz na pierwsze miejsce zdecydowanie wysuwa się pakiet SOLO XXL NEXT.

Pakiet cykliczny w cenie 40 zł miesięcznie oferuje: 50 GB internetu z pełną prędkością bez limitu danych oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w Polsce.

Oferty na kartę w Play

Oferty na kartę w Play

Orange

Pakiet w Orange - Bez Limitu i 60 GB

Orange oferuje dość szeroką listę dostępnych pakietów w ofercie na kartę. Wybierz przez ile dni chcesz rozmawiać, SMS-ować i MMS-ować bez limitu. Do tego dostajesz podaną liczbę gigabajtów. Pamiętaj, że 2x większy pakiet GB w tej samej cenie tylko w aplikacji Mój Orange.

Według nas, najbardziej opłacalny jest Pakiet bez limitu - 60 GB na 31 dni w cenie 39 zł. W tym pakiecie otrzymujesz możliwość z korzystania z ultraszybkiego internetu 5G oraz dostęp do Social Pass czyli nielimitowany: Tiktok, Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter, Pinterest, Messenger, Whatsapp, Viber, Telegram, Parrot One.

Oferty na kartę w Orange

Oferty na kartę w Orange

Oferty na kartę w Orange

Oferty na kartę w Orange

T-Mobile

Pakiet w T-Mobile - Bez limitu XL

Jeśli chcesz korzystać z ofert bez limitów i potrzebujesz dużej paczki Internetu, jednym z najlepszych wyborów w T-Mobile jest oferta na kartę Bez Limitu XXL.

Cena za pakiet na 30 dni wynosi 39 zł, w ramach której otrzymujesz 40 GB internetu z pełną prędkością bez limitu danych oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w Polsce. Dodatkowym atutem jest także usługa Super Video - oglądaj filmy, seriale, mecze, klipy muzyczne na swoim smartfonie bez zużywania pakietu danych w ulubionych aplikacjach. Co więcej, z ofertą Bez limitu XL zyskujesz dostęp do technologii 5G.

Oferty na kartę w T-Mobile

Oferty na kartę w T-Mobile

Oferty na kartę w T-Mobile

Oferty na kartę w T-Mobile

Oferty na kartę w T-Mobile

Oferty na kartę w T-Mobile

Plus

Pakiet w Plus - Bez Limitu i 15 GB

Oferta w Plusie należy do jednych z najbardziej swobodnych, gdyż operator posiada szereg pakietów dopasowanych na każdą kieszeń i okoliczność. Schemat jest prosty - wybierz najkorzystniejsze rozwiązanie, doładuj konto i włącz pakiet. Za jego doładowanie dostaniesz w bonusie pakiet GB i bezpłatny transfer na wybrane serwisy internetowe. Za pieniądze z doładowania możesz również kupić dodatkowy pakiet.

Oferty na kartę w Plusie

Oferty na kartę w Plusie

Najlepszym pakietem w Plusie zdecydowanie jest Bez Limitu i 15 GB. W tej cenie otrzymujesz 30 GB internetu (15 GB z pakietu za 30 zł + 15 GB z bonusu po doładowaniu za 30 zł) oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w Polsce.

Oferty na kartę w Plusie

Oferty na kartę w Plusie

GigaBank - GB nie przepadają

Plus oferuje również specjalną usługę GigaBank, dzięki której otrzymujesz dodatkowe GB za każde doładowanie, a ich niewykorzystana ilość nie przepada. Należy pamiętać jednak, aby doładować konto przed upływem ważności przyznanego bonusu, aby przedłużyć ważność niewykorzystanych GB w GigaBanku.

GigaBank w Plusie

GigaBank w Plusie

Sprawdź również: Jaki abonament wybrać? Najlepsze oferty abonamentowe

Aktualizacja: 21 stycznia 2022 14:28
Aktualizacja: 18 stycznia 2022 15:49
Aktualizacja: 14 stycznia 2022 14:29
Aktualizacja: 11 stycznia 2022 12:43
Aktualizacja: 08 stycznia 2022 11:21
Aktualizacja: 03 stycznia 2022 14:43
Aktualizacja: 30 grudnia 2021 11:59
Aktualizacja: 27 grudnia 2021 14:20
Aktualizacja: 23 grudnia 2021 10:23