Najlepsze słuchawki Samsunga za darmo? Dostaniesz je pod jednym warunkiem

Czy jest coś lepszego niż kupienie sobie nowego, wymarzonego sprzętu? Oczywiście - można go kupić i jeszcze dostać świetne akcesorium w gratisie. Taką ofertę będzie miał dla nas Samsung!

Fot. TechAdvisor.com

Premiera nowych flagowców Samsunga zbliża się wielkimi krokami. Widać to także po częstotliwości przecieków dotyczących smartfona, które pojawiają się w internecie coraz częściej oraz coraz bardziej szczegółowo. Szczególnie teraz, kiedy w końcu dowiedzieliśmy się spodziewanej dokładnej daty premiery, napięcie jest jeszcze większe. Co ciekawe, to nie jedyne informacje dotyczące dnia premiery Galaxy S22.

Estoński sklep opublikował przez przypadek grafikę promocyjną od Samsunga, dzięki której dowiedzieliśmy się jak będą wyglądały materiały promocyjne tej serii Galaxy S23. Jednakże nie jest to najważniejszy news pochodzący z tego przecieku, gdyż pokazuje on również, że Samsung szykuje bardzo dobrą promocję na dzień premiery.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023
  • Samsung po kryjomu oszczędza na Galaxy S23! Podstawowy model będzie wolniejszy od reszty

Poza datą premiery, która została ustalona (wraz z Galaxy Unpacked) na 1 lutego, materiał ujawnił także prezent przygotowany przez Samsunga na premierę Galaxy S23. Z nowych informacji wynika, że przy zakupie najnowszych Galaxy będziemy mogli liczyć na prezent w postaci zupełnie nowych słuchawek Galaxy Buds 2 Pro, które mają być dołączane do naszego premierowego zakupu zupełnie za darmo.

Jeżeli te informacje się potwierdzą, przygotowany przez firmę prezent jest niesamowicie interesujący. Warto pamiętać, że cena rynkowa Buds 2 Pro to aż 999 zł, co oznacza, że darmówka przygotowana przez producenta jest bardzo atrakcyjną ofertą. Same słuchawki też są warte zainteresowania - oferują możliwość korzystania z bezstratnego audio, spory czas działania na baterii oraz świetną współpracę z innymi urządzeniami Samsunga.

Najlepsze słuchawki Samsunga za darmo? Dostaniesz je pod jednym warunkiem

Jeśli chodzi o same nadchodzące telefony, aby dowiedzieć się więcej o spodziewanych specyfikacjach każdego z trzech nadchodzących modeli warto zajrzeć do naszego artykuły zbiorczego, w którym mamy najnowsze informacje o przeciekach czy innych informacjach na ich temat. Zapraszamy do tego tekstu.

Możecie też zaoszczędzić 200 zł - trzeba się jednak spieszyć!

Jest jeszcze jedna możliwość oszczędzenia, którą oferuje nam Samsung w przedpremierowej ofercie. Wypełniając formularz na stronie producenta możemy zapisać się na listę osób zainteresowanych zakupem telefonu. Dzięki temu nie tylko dostaniemy na maila informacje o tym, kiedy już sprzęt będzie możliwy do kupienia, ale Samsung dorzuci nam jeszcze kod promocyjny, który zmniejszy koszt urządzenia o 200 zł. Wraz z darmowymi słuchawkami to naprawdę świetna okazja!

Aktualizacja: 23 stycznia 2023 11:23

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: