Najlepsze smartfony na Black Friday. To na te telefony najlepiej dziś zapolować

Black Friday to świetna okazja, aby wymienić swój wysłużony smartfon na nowszy model. Sprawdzamy więc, na jakie telefony warto zwrócić w tym roku uwagę i gdzie oczekiwać największych promocji.

Fot. TechAdvisor.com

Co roku Black Friday to świetna okazja, aby kupić nowy telefon w bardzo dobrej, zredukowanej cenie. Jednak dla sprzedawców jest to też okazja aby pozbyć się z magazynów telefonów, które nie będą już cieszyć się tak dużym wzięciem, jak kiedyś. Ze względu na to możemy się spodziewać, że najlepszymi promocjami zostaną objęte modele z poprzedniego roku oraz takie, które dopiero co zostały zastąpione przez kolejną odsłonę, lub mają zostać na dniach zastąpione przez wyższy model.

Ze względu na to przygotowaliśmy listę interesujących smartfonów, które będziemy mogli znaleźć w dobrych promocjach w tym roku podczas Black Friday. To właśnie na nie warto zwrócić szczególną uwagę, gdyż są to nadal bardzo sprawne egzemplarze, ale spodziewamy się na nie dużych promocji.

Zobacz również:

  • Galaxy A53 5G taniej o kilkaset złotych! Kolejna świetna promocja na Black Friday
  • Flagowiec Xiaomi na potężnej przecenie! Na Black Friday jest tańszy od wielu średniaków

Apple

Najlepsze smartfony na Black Friday. To na te telefony najlepiej dziś zapolować

Urządzenia Apple co roku są jednymi z najbardziej pożądanych smartfonów na Black Friday. Firma produkuje świetne smartfony, jednak ich cena często odstrasza kupujących - ze względu na to często szukają oni dobrych przecen na wyczekiwany sprzęt. Nie inaczej będzie w tym roku - wszystkie najlepsze oferty podsumowujemy w tym artykule. A na jakie modele najlepiej zwrócić uwagę?

iPhone 13

iPhone 13 to oczywisty kandydat do nadchodzących przecen. Apple niedawno wypuściło na rynek nowy model, ze względu na to poprzednik - właśnie trzynastka - w wielu sklepach zostanie przeceniony, aby wyprzedać stany magazynowe. To świetna okazja dla wszystkich osób polujących na świetnego iPhone'a w dobrej cenie. Już teraz widzimy, że można znaleźć świetne przeceny na ten model - więcej znajdziecie w tym artykule.

iPhone SE

Warto też zwrócić uwagę na budżetową propozycję od Apple - iPhone'a SE. Tą serią Apple zaskarbiło sobie sympatię wielu kupujących, oferując bardzo dobry telefon w przystępnej cenie. Jednak został on wprowadzony na rynek już prawie rok temu, spodziewamy się więc, że już teraz możemy zobaczyć niezłe promocje na ten model.

iPhone 14

Trochę nieintuicyjnie, ale już teraz spodziewamy się przecen na podstawową wersję najnowszego iPhone'a 14. Apple nie udało się sprzedać go w takich ilościach, w jakich firma się spodziewała, więc zapewne w czasie wyprzedaży na Black Friday będzie chciała odrobić te straty. Warto więc zwracać uwagę na nasz artykuł poświęcony najlepszym ofertom na iPhone'a 14 - znajdujemy tam codziennie świetne promocje!

Samsung

Najlepsze smartfony na Black Friday. To na te telefony najlepiej dziś zapolować

Dla Samsunga 2022 rok był bardzo produktywny, co przyniosło ze sobą wiele interesujących premier. Co więcej, już niedługo zobaczymy kolejne - czekamy już przecież na nadchodzącego Samsunga S23. Ze względu na to spodziewamy się, że firma będzie chciała wyprzedać wiele swoich telefonów, poczynając od (nadal) najnowszych flagowców z serii S22, przez poprzednią generację składaków, aż do interesujących średniaków z serii A. Przeceny Samsunga już się rozpoczęły a my czekamy tylko na więcej.

Samsung Galaxy S22

Tegoroczny flagowiec Samsunga już niedługo może zostać zastąpiony przez kolejną generację tego modelu. Dzięki temu spodziewamy się świetnych promocji na (nadal) najnowszy flagowiec firmy - to świetna okazja dla osób oczekujących na dobre promocje na ten telefon!

Samsung Galaxy A53

Średniaki Samsunga od lat biją rekordy popularności w kieszeniach Polaków - łączą one niezłe podzespoły ze świetnym systemem. Podobnie jest w przypadku A53, który niedługo może zostać zastąpiony przez model A54. Dzięki temu spodziewamy się sporych przecen na nadal najbardziej aktualny model A53.

Samsung Galaxy Flip 3

Świetny składak sprzed roku już teraz jest na dobrych przecenach! Samsung rok w rok nie zmienił wiele, więc decydując się na poprzedni model nie stracimy dużo, a możemy zaoszczędzić spore pieniądze, decydując się na trzecią generację Flipa!

Xiaomi

Najlepsze smartfony na Black Friday. To na te telefony najlepiej dziś zapolować

Xiaomi co roku wprowadza na rynek wielkie ilości nowych modeli, dzięki czemu katalog firmy jest bardzo obszerny. W tym roku na Black Friday będziemy mieć wiele interesujących ofert od producenta, gdyż już niedługo spodziewamy się wielu premier - między innymi flagowca Xiaomi 13. Ze względu na to na pewno zobaczymy kilka dużych przecen na popularne flagowce od chińskiego giganta.

Xiaomi 12

Flagowiec Xiaomi na 2022 rok nadal może się podobać. Co prawda spodziewamy się już niedługo jego następcy, ale dzięki temu ten mocny i ładny telefon znajdziemy bez wątpienia w atrakcyjnych cenach.

Redmi Note 11

Dla osób szukających czegoś z trochę niższej półki, Redmi Note 11 może być najlepszym wyborem na tegoroczne Black Friday. Jego atrakcyjna cena będzie bez wątpienia jeszcze bardziej obniżona, możemy więc znaleźć bardzo konkurencyjny telefon w niskiej cenie.

realme

Najlepsze smartfony na Black Friday. To na te telefony najlepiej dziś zapolować

Realme w kilka lat z małego producenta stało się jednym z potentatów telefonicznych zarówno na świecie, jak i w Polsce. Dzieje się tak miedzy innymi ze względu na świetne ceny i promocje oferowane przez firmę, których kwintesencją są właśnie oferty na Black Friday. Zarówno jeśli chodzi o wyższą półkę i serię GT, jak i tańsze realme, szykujemy się na świetne rabaty!

realme GT 2

realme 9

realme C11

Motorola

Najlepsze smartfony na Black Friday. To na te telefony najlepiej dziś zapolować

Motorola oferuje bardzo ciekawe telefony, dzięki czemu nadal jest jednym z popularnych producentów telefonów w Polsce. Prawie czysty Android, konkurencyjne podzespoły i wiele interesujących rozwiązań na pewno daje wiele argumentom miłośnikom firmy. Niedawno producent wymienił też dużą część swojego katalogu na nowe modele, dzięki czemu możemy liczyć na spore przeceny na poprzednie warianty - niektóre nawet już tu są!

Motorola moto e22

Motorola edge 30

Google

Najlepsze smartfony na Black Friday. To na te telefony najlepiej dziś zapolować

Co prawda Google nie jest popularnym producentem telefonów w Polsce, ale ostatnie propozycje firmy są niesamowicie interesujące i coraz trudniej je ignorować. Szczególnie po wejściu na rynek Pixela 7 oraz 7 Pro, poprzednia generacja - wraz z jednym z najlepszych średniaków kiedykolwiek, Pixelem 6a - powinna znaleźć się na promocji. Warto zwrócić na nie uwagę!

Google Pixel 6

Aktualizacja: 25 listopada 2022 09:53