Najlepszy system operacyjny - prowadzi Ubuntu

Zagłosuj na najlepszy system operacyjny. Zapraszamy do wzięcia udziału w Lidze systemów operacyjnych, która niedawno została uruchomiona na stronie PC World. W trakcie powstawania tego materiału zdecydowanie prowadził Windows 2000.

Liga systemów operacyjnych to rozbudowana ankieta, w której każdy może ocenić 7 systemów operacyjnych - Mac OS X, Mandriva Linux, SUSE Linux, Ubuntu, Windows 2000, Windows Vista oraz Windows XP. Kategorie ocen to: łatwość obsługi, stosunek jakości do ceny, przydatność w pracy, przydatność w domu (gry, edukacja, rozrywka) i oczywiście stabilność działania.

Liga systemów operacyjnych

Liga systemów operacyjnych

Skala punktów, tak jak w poprzednich edycjach rozciąga się od 0 do 5, przy czym brak głosu nie jest traktowany jako 0. Użytkownik może każdy system ocenić tylko raz, za to komentować można do woli...

Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się przygotować otwartą kategorię o nazwie Inny, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą wyłonić niezależnego od propozycji redakcji PC World zwycięzcę. Oczywiście w przypadku takiego oddania głosu warto w komentarzu podać nazwę, zalety, wady oraz krótką charakterystykę.

Zapraszamy do zabawy!

Aktualizacja: 20 maja 2007 10:31

Zmieniliśmy tytuł, ale głosowanie trwa!