Najnowsza FIFA 07 już blisko

Mistrzostwa Świata FIFA 2006 zakończone. Wrzawa wokół największego spektaklu piłkarskiego na Ziemi cichnie. Cannavaro, Rooney i Henry powrócili już do klubowej codzienności i są gotowi na kolejny sezon w grze EA SPORTS FIFA 07.

Najnowsza FIFA 07 już blisko
Najnowsza produkcja sportowa ze stajni EA SPORTS już w drodze. Warto zapoznać się z tym, co zaoferuje.

Największą nowością, która na was czeka będzie nowy tryb rozgrywek online - EA SPORTS Ligi Interaktywne (angielska Premier League, niemiecka Bundesliga, liga francuska i meksykańska). Dzięki niemu Twoja ulubiona drużyna zmierzy się ze swoimi rywalami kierowanymi przez zagorzałych kibiców.

To jednak dopiero wierzchołek góry lodowej. Spotkania, które będziesz rozgrywać, będą zgodne z prawdziwym terminarzem, tak że będziecie mogli jeszcze bardziej utożsamić się ze swoją ukochaną drużyną.

Co więcej, pojawi się opcja informatora sportowego, który będzie automatycznie pobierał z sieci najważniejsze wyniki, wiadomości oraz relacje z meczy.

Autorzy dużą wagę przyłożyli do zachowań zawodników oraz kibiców. Zadbano o wysoki poziom sztucznej inteligencji piłkarzy - od teraz, aby wygrać trzeba będzie się sporo napocić.

Najnowsza FIFA 07 już blisko
Kibice żywo zareagują na przebieg spotkania. Posiadanie piłki i gole będą okazją do głośnych przyśpiewek. Jeśli akcja nie pójdzie gładko, usłyszysz donośny pomruk dezaprobaty. W międzyczasie, kamera skupi się na zawodnikach nie kryjących swoich uczuć.

W ulepszonym trybie menedżera zaktualizowano cechy zawodników i ich zarobki. Zabawa jest więc bardziej realna, a umiejętne zarządzanie piłkarzami przynosi namacalne efekty w postaci wyników i środków finansowych.

Wprowadzono sporo zmian technicznych - zawodnicy będą w realistyczny sposób przepychać się i zderzać w walce o piłkę, fizyka gry będzie bliższa rzeczywistości, wprowadzono nowy model oddawania strzałów.

FIFA 07 pojawi się na rynku w październiku bieżącego roku. Produkt zostanie w pełni zlokalizowany. Należytą oprawę piłkarskich zmagań zagwarantuje udział Dariusza Szpakowskiego i Włodzimierza Szaranowicza w roli komentatorów.

Oficjalna strona tutaj.