Najnowsza FIFA 14 w wersji na Androida i iOS dostępna jest bezpłatnie

Seria gier piłkarskich FIFA jest bardzo popularna wśród graczy na całym świecie, także tych mobilnych. W przeciwieństwie do poprzednich edycji najnowsza odsłona serii oznaczona FIFA 14 została udostępniona dla smartfonów i tabletów bezpłatnie, ale w środku znalazły się mikropłatności.

Znana i lubiana przez graczy na całym świecie piłkarska seria gier o nazwie FIFA cieszy się ogromnym zainteresowaniem. EA Sports wykorzystywało do tej pory popularność serii i wprowadzało do sklepów z aplikacjami płatne mobilne odsłony, ale w tym roku wydawca postanowił zmienić strategię i udostępnić grę bezpłatnie. W tytule pojawił się oprócz aktualnych drużyn także nowy model sterowania oparty o gesty.

Najnowsza mobilna FIFA pozwala na udział w zmaganiu drużyn piłkarskich z całego świata. Do dyspozycji gracza oddane zostały 33 ligi, 34 różne stadiony oraz 600 drużyn. Zawodników w bazie danych jest ponad 16 tysięcy. Na uwagę zasługuje też fakt, że komentarze w trakcie meczu dostępne są nie tylko w języku angielskim, ale też francuskim, włoskim, niemieckim i hiszpańskim; polskiego języka niestety zabrakło.

Najnowsza FIFA 14 w wersji na Androida i iOS dostępna jest bezpłatnie

FIFA 14

Najnowszą mobilną odsłonę piłkarskiej gry FIFA 14 można pobrać za darmo ze sklepów Google Play w przypadku posiadania tabletu lub smartfona z Androidem oraz App Store, gdzie powinni udać się użytkownicy systemu Apple iOS. Trzeba jednak pamiętać o tym, że gra jest darmowa tylko pozornie, a po jej uruchomieniu użytkownika zalewają propozycje wykupienia dodatkowych trybów gry przy pomocy mikropłatności.