Najnowsza wersja Gadu-Gadu z usługą GG Live do pobrania

Z naszych zasobów możecie już pobrać najnowszą wersję popularnego komunikatora Gadu-Gadu. Aplikacja oznaczona numerem 8283 wprowadza wiele nowości i poprawek, w tym interesującą opcję GG Live, która umożliwia przesłanie wiadomości do wszystkich znajomych, w tym także osób, których numeru nie posiadamy, a które z różnych względów wciąż mają nas w na liście kontaktów.

Najnowsza wersja Gadu-Gadu (build 8283) wprowadza przede wszystkim nową funkcjonalność "GG Live", dzięki której użytkownicy mogą szybko wysłać wiadomość do wszystkich znajomych ze swojej listy kontaktów. Co ciekawe, wiadomość trafia również do tych osób, które dodały nas do swojej listy kontaktów, a których numeru nie mamy na własnej liście. Dodatkową funkcją GG Live jest informowanie użytkowników o nowościach w serwisach GG Network, tzn. Bliziutko.pl, Open.FM, MojaGeneracja.pl, Megasłownik.pl, Pykam.pl i Gadu-Gadu.pl.

Najnowsza wersja Gadu-Gadu z usługą GG Live do pobrania

Build 8283 Gadu-Gadu wprowadza także szereg innych możliwości, m.in.: wyłączenie wyświetlania opisów, automatycznie logowanie do serwisu Bliziutko.pl by sprawdzić, gdzie znajdują się nasi znajomi czy konfigurację bramki Era.

Nowe Gadu-Gadu [build 8283] do pobrania

Udostępniona dzisiaj wersja uwzględnia wyniki badań, jakie przeprowadzono wśród użytkowników i dotyczących dzwonienia (rozmów głosowych). Zwiększono miejsce na treść prowadzonej rozmowy.

Gadu-Gadu w nowej wersji wyposażono również w ulepszony odtwarzacz radia internetowego OPEN.FM, który teraz wyświetla informacje "Co jest grane" (informuje o odtwarzanym utworze i zapowiada kolejny), umożliwia dodanie stacji i regulację głośności w tray menu i mniej obciąża procesor przy minimalizacji odtwarzacza (usunięcie problemu przeciążenia procesora).

Projektanci wprowadzili też wiele zmian w wyglądzie komunikatora.

Pobierz teraz: Nowe Gadu-Gadu [build 8283]