Najnowsze Humble Bundle Weekly Sale i gry Focus Home Interactive

Humble Bundle to inicjatywa pozwalająca graczom na zakup gier za wybraną przez nich dowolną kwotę. Oprócz głównej edycji organizowane są trwające krócej cotygodniowe wyprzedaże o nazwie Humble Weekly Sale. W tym tygodniu oferowane są w ramach akcji tytuły od Focus Home Interactive, w tym Gra o Tron. To prawdziwa gratka dla miłośników gier z gatunku RPG.

Najnowsze cotygodniowe Humble Bundle Weekly Sale oferuje graczom gry od Focus Home Interactive. Wśród tytułów w podstawowej wersji znalazły się Cities XL Platinum, Blood Bowl: Legandary Edition, Divinity II: Developer’s Cut, R.A.A. Realms of Acient War, Confrontation oraz wspomniana wyżej Gra o Tron. Oprócz tego gracze otrzymają soundtracki, a gry można aktywować za pomocą kodu na platformie Steam.

W ramach Humble Bundle to gracz decyduje, ile jest w stanie i chce zapłacić za zaproponowane produkcje - może być to nawet jeden dolar, a wpłaconą kwotę gracz samodzielnie rozdziela między twórców gier, organizatorów akcji oraz organizacje charytatywne, takie jak Amerykański Czerwony Krzyż oraz Child’s Play Charity.

Jeśli jednak gracz zdecyduje się zapłacić więcej niż wynosi średnia wpłat od innych użytkowników otrzyma w bonusie dodatkowe tytuły. W przypadku Humble Bundle Weekly Sale z tego tygodnia do wymienionych powyżej gier dołączają takie tytuły jak Wargame: European Escalation oraz The Testament of Sherlock Holmes. Na chwilę obecną średnia kwota za którą użytkownicy kupują grę to 6 dolarów.