Najnowsze Humble Bundle Weekly Sale i gry Focus Home Interactive

Humble Bundle to inicjatywa pozwalająca graczom na zakup gier za wybraną przez nich dowolną kwotę. Oprócz głównej edycji organizowane są trwające krócej cotygodniowe wyprzedaże o nazwie Humble Weekly Sale. W tym tygodniu oferowane są w ramach akcji tytuły od Focus Home Interactive, w tym Gra o Tron. To prawdziwa gratka dla miłośników gier z gatunku RPG.

Najnowsze cotygodniowe Humble Bundle Weekly Sale oferuje graczom gry od Focus Home Interactive. Wśród tytułów w podstawowej wersji znalazły się Cities XL Platinum, Blood Bowl: Legandary Edition, Divinity II: Developer’s Cut, R.A.A. Realms of Acient War, Confrontation oraz wspomniana wyżej Gra o Tron. Oprócz tego gracze otrzymają soundtracki, a gry można aktywować za pomocą kodu na platformie Steam.

W ramach Humble Bundle to gracz decyduje, ile jest w stanie i chce zapłacić za zaproponowane produkcje - może być to nawet jeden dolar, a wpłaconą kwotę gracz samodzielnie rozdziela między twórców gier, organizatorów akcji oraz organizacje charytatywne, takie jak Amerykański Czerwony Krzyż oraz Child’s Play Charity.

Najnowsze Humble Bundle Weekly Sale i gry Focus Home Interactive
Jeśli jednak gracz zdecyduje się zapłacić więcej niż wynosi średnia wpłat od innych użytkowników otrzyma w bonusie dodatkowe tytuły. W przypadku Humble Bundle Weekly Sale z tego tygodnia do wymienionych powyżej gier dołączają takie tytuły jak Wargame: European Escalation oraz The Testament of Sherlock Holmes. Na chwilę obecną średnia kwota za którą użytkownicy kupują grę to 6 dolarów.

Zobacz również:

  • HBO Max w Polsce. Czego możemy się spodziewać?
  • Epic Games szaleje z wyprzedażami! Sprawdź jakie gry kupisz taniej