Najnowsze filmy na nk.pl

W Polsce trwa "boom" na Facebooka. Największy polski serwis społecznościowy to wciąż jednak nk.pl, która skupia się teraz na swoim rozrywkowym i towarzyskim charakterze. Nowością jest rubryka "Ostatnio dodane filmy" - moduł pokazujący, jakie klipy wideo pojawiły się niedawno w serwisie i kto je dodał.

Filmy weszły na nk.pl wraz z nadejściem Śledzika. Wideo, do którego linkuje znajomy, "śledzącym" wyświetla się wprost w serwisie.

Od niedawna, w swoim profilu, można też dodawać filmy w polach "O sobie" i "Czym się aktualnie zajmuję". W tym celu, wystarczy tylko wkleić w edycji profilu link do wideo w YouTube, który automatycznie zostanie przetworzony w klip gotowy do obejrzenia.

Zobacz również:

  • Nasza Klasa jutro zniknie z sieci! Masz czas do północy
  • YouTube Premium Lite - tańsza alternatywa dla pełnej oferty

W najnowszej opcji, wszystkie świeżo dodane filmy, pojawiają się w rubryce "Ostatnio dodane filmy", umieszczonej tuż pod znanym okienkiem z najnowszymi zdjęciami w serwisie.

Podobnie, jak testowane przez użytkowników grupy tematyczne, "najnowsze filmy" mają zachęcić do nawiązywania nowych znajomości i ułatwić poznawanie ludzi o podobnych zainteresowaniach.