Najnowsze patche do Red Alert 3, Tomb Raider: Underworld oraz Sacred 2 już u nas do pobrania!

W sieci pojawiły się patche do trzech popularnych gier: szósta poprawka do Command & Conquer: Red Alert 3, pierwsza aktualizacja do świeżo wydanych przygód Lary Croft oraz obszerna łata do Sacred 2: Fallen Angel. Zapraszamy do pobrania.

Oznaczony numerem 1.06 patch do polskiej edycji gry Red Alert 3 poprawia nieliczne drobne błędy i niedociągnięcia występujące w tej produkcji. Przede wszystkim jednak łatka wprowadza zupełnie nowy system odpowiedzialny za dobieranie do siebie przeciwników o podobnych umiejętnościach. Dzięki niemu czas oczekiwania na grę będzie znacznie szybszy niż dotychczas.

Dziś pojawił się także pierwszy patch do najnowszych przygód Lary Croft . Łata 1.1 do Tomb Raider: Underworld ma na celu poprawienie wydajności gry oraz usunięcie pojawiających się okazjonalnie błędów. Miedzy innymi naprawia ustawienia mapowania przycisków myszki i przycisku do wycentrowania kamery , rozwiązuje niektóre problemy ze sporadycznym zawieszaniem się gry i ulepsza obsługę kart graficznych NVIDIA i ATI.

Uaktualnienia doczekał się także Sacred 2: Fallen Angel. Patch w wersji 2.34.0.0, prócz naprawy niedociągnięć, wprowadza sporą ilość nowej zawartości do gry. Dodano nowy teren z 24 sekcjami naziemnymi i 6 dodatkowymi podziemnymi, 20 nowych istot, nowe postaci BN-ów , nowy pełen łańcuch misji, dodatkowy zestaw opancerzenia dla każdej postaci oraz nowe elementy pancerza i broni.

Wszystkie wymienione patche przeznaczone do polskich edycji gry można pobrać prosto z naszego serwera. Zapraszamy!

- Command & Conquer: Red Alert 3 Patch 1.06 PL

- Tomb Raider: Underworld Patch 1.1 PL

- Sacred 2: Fallen Angel Patch 2.34.0.0 PL