Najnowsze przecieki na temat GoPro HERO 9

Świat powoli stabilizuje się po ostatnim lockdownie. Niektórzy nazywają ten stan ,,nową normalnością" i wznawiają swoje aktywności na świeżym powietrzu, podczas gdy inni decydują się nadal na pozostanie w domu. Co nowego może nam zaoferować GoPro HERO 9?

Mimo wszystko większość czynności w XXI wieku, niezależnie od tego, czy uprawianych w domu, czy na zewnątrz wymaga dokumentacji cyfrowej - robienie zdjęć i selfie oraz nagrywanie tego, co może się zdarzyć tylko raz w życiu. GoPro zawsze specjalizowało się w tym ostatnim, popularyzując małą czarną kamerę sportową. Teraz GoPro obraca nieco nowy kierunek.

Najnowsze przecieki na temat GoPro HERO 9

GoPro

źródło: www.unsplash.com

Być może, w obecnych czasach wprowadzenie na rynek kamery sportowej przeznaczonej przede wszystkim do fotografowania na świeżym powietrzu, brzmi jak szaleństwo. Jednak po ostatnim lockdownie ludzie stali się jeszcze bardziej ekspresyjni - rejestrują i udostępniają jeszcze więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Ponadto wzrosła również popularność wideokonferencji, dlatego też GoPro umożliwia także używanie kamery sportowej jako kamery internetowej.

Zobacz również:

  • Najlepsze kamerki sportowe - Ranking 2022

WinFuture dotarł do oficjalnych informacji, które skrywają mnóstwo szczegółów - zaczynając od czujnika 20 MP, który w przyszłości umożliwi nagrywanie wideo w 5K, po możliwość sterowania głosem. Pojawią się także aktualizacje oprogramowania od GoPro, takie jak HyperSmooth 3.0, które umożliwią stabilność podobną do gimbala oraz TimeWarp 3.0.

GoPro HERO 9 będzie także umożliwiał transmisję na żywo w jakości Full HD. Najnowsze przecieki informują też, że nowy przedni wyświetlacz najprawdopodniej będzie kolorowy.

Najnowsze przecieki na temat GoPro HERO 9

GoPro

źródło: www.unsplash.com

Kolejnym ważnym ulepszeniem, o którym warto wspomnieć, jest bateria o pojemności 1,720 mAh, (poprzednia generacja - 1,220 mAh). Dostępny jest również nowy system szybkiego ładowania. Podobno GoPro HERO 9 będzie w sprzedaży z wodoodporną obudową (w przeszłości użytkownicy musieli kupować ją osobno).

Oficjalnie GoPro powinien pojawić się nawet w ciągu najbliższych kilku tygodni. Na pewno ciekawie będzie zobaczyć, jak zareaguje rynek na lepszą i bardziej wszechstronną kamerę sportową, która zjawi się w zupełnie innym świecie niż jej poprzednicy.