Najnowszy Flash Player 10 do pobrania

Adobe udostępniło najnowszą wersję wtyczki Flash Player 10, która umożliwia programistom łatwiejsze i szybsze tworzenie stron www zawierających bogatsze treści multimedialne i materiały wideo. Jest to finalna wersja flasha, którego wersja beta pojawiła się w maju bieżącego roku.

Sprawdź nową wersję Flash Playera

Zobacz także

Nowa wersja Flash Player 10 obsługuje większą liczbę filtrów i efektów specjalnych, przetwarzanie trójwymiarowe i animacje, lepszą obróbkę dźwięku oraz akcelerację z wykorzystaniem mocy obliczeniowych kart graficznych.

Wiele nowych funkcji zawartych w tej wersji odtwarzacza zapewnia projektantom jeszcze większą kontrolę nad tworzonymi treściami. Jedną z nowości jest możliwość tworzenia animacji transformacji 3D bez konieczności ręcznego pisania kodu. Jest to funkcja, która poszerza możliwości pakietu Flash Creative Suite 4 (CS4).

Zobacz również:

  • Flashpoint - sposób na to, aby Flash nigdy nie odszedł

Pobierz Flash Player 10

Wtyczka jest dostępna dla Windowsa, Macintosha i Linuksa, natomiast obsługa Solaria będzie możliwa jeszcze w tym roku. Wszystkie nowości wprowadzone we Flash Playerze 10 zostaną zawarte w Adobe Air jeszcze w tym roku. Umożliwi on programistom tworzenie treści, które będą mogły być odtwarzane poza przeglądarką.