Najnowszy Football Manager już za tydzień

Football Manager 2007 to najnowsza część jednego z najpopularniejszych menedżerów piłkarskich na PC. Produkt powstał w studiu Sports Interactive, odpowiedzialnym za takie hity jak Championship Manager czy NHL Eastside Hockey Manager. Ekipa dobrze zna się na swojej robocie, więc spodziewajcie się czegoś naprawdę ekstra.

Najnowszy Football Manager już za tydzień
Football Manager 2007 trafi do sklepów już 20 października (piątek) bieżącego roku, w polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 99.90 złotych. Polska edycja zostanie wzbogacona o profesjonalny, liczący ok. 40 stron, poradnik do gry.

W nowej odsłonie pojawi się ulepszony, łatwy w obsłudze interfejs oraz usprawnione rady i wskazówki w trakcie rozgrywki. Gracz będzie miał możliwość wywierania wpływu na wybranych piłkarzy za pośrednictwem mediów, a także motywowania ich przed samym meczem.

FM 2007 zmieni też system drużyn młodzieżowych, ułatwiając rotację zawodników w czasie długich rozgrywek. Wprowadzone zostaną tzw. Feeder Clubs, czyli małe kluby do których będzie można czasowo odstawić piłkarzy nie mieszczących się w składzie.

Usprawnieniu uległo także wyszukiwanie talentów, dające teraz znacznie więcej informacji na temat dostępnych drużyn i graczy. Oczywiście nie zabraknie również w pełni aktualnych składów zespołów (sezon 2006/2007).