Najnowszy iPad może być ostatnim z przyciskiem Home Touch ID

Wielu konsumentów czeka z niecierpliwością na najnowszy model iPada 10. generacji od firmy Apple. Jeżeli liczyliście na zmianę designu urządzenia, to przyjdzie Wam poczekać jeszcze rok.

fot. Pocketnow

Nie jest tajemnicą, że iPad 9. generacji jest aktualnie jednym z najlepiej sprzedających się modeli firmy Apple. Charakterystyczne dla urządzenia jest posiadanie dużych ramek wokół wyświetlacza LCD oraz przycisku Home Touch ID. Poza tym sprzęt wyposażono w chip A13 Bionic, który posiadają także smartfony linii iPhone 11. Niestety, pomimo naprawdę ciekawej i dobrej specyfikacji produktu, wielu użytkowników skarży się na jego nieco już podstarzały design. Szansą na jakiekolwiek zmiany w wyglądzie jest premiera iPada 10. generacji, ale czy na pewno?

Powołując się na wypowiedź użytkownika dylandkt, wszystko wskazuje na to, że iPad 10. generacji zmieni się tylko w środku. Okazuje się, że urządzenie będzie posiadało ten sam 10,2-calowy wyświetlacz LCD oraz ogólną budowę. Według informatora najlepsze kryje się w środku. Najnowszy iPad będzie wyposażony w chipset A14 Bionic (czyli ten sam co linia iPhone 12), modem obsługujący 5G, Bluetooth 5.0, obsługę Wi-Fi 6 oraz złącze Lightning. Według spekulacji autora, dopiero model z 2023 otrzyma zupełnie nowy projekt wyglądu zewnętrznego, który przewiduje usunięcie między innymi przycisku Home Touch ID.

Zobacz również:


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: