Najnowszy zwiastun F.E.A.R 3 - niesamowite sceny z gry

Premiera kolejnej części słynnej gry akcji, F.E.A.R 3, zbliża się wielkimi krokami. Świadczy o tym m.in. fakt, iż twórcy dzieła zdecydowali się opublikować, z okazji odbywających się targów GamesCom 2010, najnowszy filmowy zwiastun tej produkcji. Zapraszamy do jego pobrania.

Najnowszy zwiastun F.E.A.R 3 - niesamowite sceny z gry
F.E.A.R 3 Trailer 2 przedstawia nam kulisy zmagań w kolejnej odsłonie kultowej strzelanki. Akcja gry rozgrywać się będzie bezpośrednio po wydarzeniach znanych nam z drugiej odsłony tego dzieła. Tym razem główna zła bohaterka, Alma, jest po raz kolejny w ciąży a jej cierpienia związane z porodem odczuwać będziemy na wszystkich poziomach. Co ciekawe, twórcy dzieła przygotowali również możliwość przejścia kampanii w trybie kooperacji z innym graczem.

Na filmie F.E.A.R 3 Trailer 2 twórcy zaprezentowali nam kilka scen z gry. Trzeba przyznać, że tytuł ten nie stracił nic na niepowtarzalnym klimacie znanym z poprzednich części. Mroczne lokacje, przerażające sceny, demony pojawiające się w najmniej spodziewanych momentach to tylko część atrakcji jaka czekać będzie na graczy.

Zachęcamy do pobrania najnowszego trailera gry F.E.A.R 3.