Największy MultiSync NEC-Mitsubishi

Na rynku europejskim pokaże się wkrótce największy w ofercie NEC-Mitsubishi monitor LCD o przekątnej 21 cali - MultiSync 2180UX. Jest on wyposażony w szereg przydatnych technologii, dzięki którym kontrola nad urządzeniem staje się prostsza.

Największy MultiSync NEC-Mitsubishi

Mowa tu między innymi o technologii NaViSet, pozwalającej na zarządzenie parametrami monitora z poziomu klawiatury lub myszki. Dodatkowo, w przypadku stosowania długich kabli, z pomocą może przyjść Cable Comp, gwarantująca najlepszą jakość obrazu przy wykorzystaniu kompensacji sygnału. Maksymalna rozdzielczość obrazu MultiSync 2180UX to 1600 x 1200 pikseli przy częstotliwości odświeżania równej 60 Hz. Czas reakcji matrycy wynosi w tym wypadku 20 ms, kontrast - 500:1, a jasność jaką dysponuje monitor to 250 cd/m2.

Kąt widzenia zarówno w pionie, jak i w poziomie dochodzi do 176 stopni. Gniazda zamontowane w urządzeniu to DVI-I, DVI-D oraz tradycyjne złącze analogowe VGA. W kwestii jakości obrazu warto wspomnieć o zaprojektowanej przez NEC-Mitsubishi technologii OmniColor, która zapewnia kompatybilność z systemem sRGB. To w rezultacie przyczynia się do bardziej precyzyjnej i prostszej kontroli nad kolorem.

NEC-Mitsubishi MultiSync 2180UX będzie kosztował ok. 2000 EUR.

Więcej informacji: http://www.nec-mitsubishi.com