Największy konkurent Diablo za darmo na Steam. Sprawdź promocję

W serwisie Steam możemy aktualnie za darmo pobrać trzy gry. Trzeba się spieszyć, ponieważ oferta jest ograniczona czasowo.

fot. Steam

Już dzisiaj wieczorem odbędzie się specjalny pokaz z okazji dziesięciolecia THQ Nordic. W ramach prezentu dla graczy firma udostępniła także trzy darmowe gry. Dwie z nich można na zawsze przypisać do swojego konta, ostatnia objęta jest tzw. darmowym weekendem. Całkowicie bezpłatnie możemy pobrać Titan Quest Annivesary Edition oraz Jagged Alliance 1: Gold Edition. Przez weekend bez dodatkowych kosztów pobawimy się w Desperados III. Z oferty można skorzystać poprzez platformę Steam do 23 września.

Titan Quest Annivesary Edition

Titan Quest Annivesary Edition to odświeżona wersja klasycznego hack'n'slasha, którego akcja rozgrywa się w czasach starożytnych. Fabuła oparta jest na mitologii greckiej, egipskiej, babilońskiej oraz chińskiej. Poza podstawową wersją gry otrzymujemy także rozszerzenie o nazwie Immortal Throne, które dodaje nową kampanię fabularną.

Zobacz również:

  • Nie tylko Diablo 2 - najlepsze gry hack'n'slash
  • Kultowa seria powraca! Jagged Alliance 3 na zwiastunie

Jagged Alliance 1: Gold Edition

Jagged Alliance 1: Gold Edition to klasyczna, taktyczna strategia turowa. Wcielamy się w niej w grupę najemników, których zadaniem jest oczyszczenie tropikalnej wyspy z przeciwników.

Dodatkowo, przez najbliższe 3 dni możemy za darmo przetestować grę Desperados III.

Zobacz także: Tales of Arise – recenzja gry. JRPG, w którym można się zakochać