Nanosaur II: Hatchling – starcie prehistorii z przyszłością

Ukazała się właśnie druga odsłona znanej posiadaczom Macintoshy już od lat gry Nanosaur. Nanosaur II: Hatchling autorstwa Pangea Software, zasługuje na uwagę chociażby ze względu na wykorzystanie w niej okularów anaglifowych.

Oryginalnie wprowadzona w 1998 roku i domyślnie instalowana w iMacach gra doczekała się kolejnej odsłony, w której tym razem wcielamy się w rolę pterozaura z przyszłości. Zaopatrzony w najnowsze zdobycze technologii, odbywa on podróż do czasów prehistorycznych, w poszukiwaniu jaj swoich przodków. Gra oferuje również tryb dla dwóch graczy, składający się z 6 poziomów, który umożliwia prowadzenie rozgrywki w trybach Racing, Capture-the-Flag oraz Battle.

Na uwagę zasługuje również tryb pozwalający na wykorzystanie w rozgrywce okularów anaglifowych, dzięki którym gracz ma wrażenie uczestniczenia w akcji świata trójwymiarowych dinozaurów. Możliwe jest również wykorzystanie specjalnych okularów migawkowych.

Minimalne wymagania systemowe do uruchomienia Nanosaur II: Hatchling przedstawiają się następująco: system operacyjny Mac OS X 10.2.8, procesor G4 / 700MHz, 512 MB pamięci RAM, karta graficzna ATI Radeon lub Nvidia GeForce2 MX, 32MB pamięci wirtualnej VRAM.

Pełna wersja gry kosztuje 34,95 USD. Już dziś z naszego serwera FTP można pobrać {a:http://www.pcworld.pl/ftp/mac_281/Nanosaur.II..Hatchling.1.0.1.html}}wersję demonstracyjną

Więcej informacji: http://www.pangeasoft.com


Zobacz również