Narcos: Meksyk - zobacz zwiastun 3 sezonu!

Dziś na oficjalnym kanale platformy Netflix pojawiła się zapowiedź ostatniego sezonu serialu "Narcos: Meksyk". Jak wygląda?

"Narcos: Meksyk" to kontynuacja amerykańskiego serialu "Narcos" udostępniona na platformie Netflix. Na dzień dzisiejszy opublikowane są dwa sezony, a twórcy już ogłosili datę premiery trzeciego sezonu. Oficjalnie podano, że debiut odbędzie się 5 listopada tego roku. Co ciekawe, w ostatniej części twórcy zaplanowali pewną zmianę. Otóż po raz pierwszy pojawi się narratorka w postaci Luisy Rubino. Odgrywa ona rolę młodej dziennikarki, której misją jest ujawnienie korupcji.

Narcos: Meksyk

fot. Netflix

Narcos: Meksyk

twórcy Carlo Bernand, Chris Brancato, Doug Miro

Lata 80. ubiegłego wieku. Zobacz początek wojny narkotykowej w Meksyku i narodziny kartelu z Guadalajary w nowej, mocnej odsłonie serialu "Narcos".

  • Twórcy: Carlo Bernand, Chris Brancato, Doug Miro
  • Obsada: Diego Luna, Michael Pena, Scoot McNairy, Tenoch Huerta, Joaquin Cosio, Jose Maria Yazpik, Matt Letscher, Alyssa Diaz, Alfonso Dosal, Alejandro Edda, Alberto Ammann, Mayra Hermosillo, Luisa Rubino, Luis Gerardo Mendez, Sosie Bacon
  • Gatunek: Dramat, Thriller
  • Kategorie: Mocny, Mroczny, Emocjonujący
  • Kategoria wiekowa: 18+

Serial "Narcos: Meksyk" jest dostępny do obejrzenia na Netflixie — zarejestruj się, najtańszy pakiet już od 29 zł za miesiąc. Sprawdź, jakie jeszcze filmy pojawiają się w tym miesiącu na platformie, tutaj.

Zobacz również: