Narodowy Test Wiedzy Komputerowej - 7,5 tys. uczestników

Dostępny od niemal dwóch tygodni w naszym serwisie "Narodowy Test Wiedzy Komputerowej - Sprzęt" zainteresował już ponad 7,5 tys. użytkowników (tyle osób wzięło udział w naszej zabawie). Internautów, narzekających na dość wąski zakres tematyczny pytań, uspokajamy - wkrótce w PCWorld.pl pojawią się testy z innych niż sprzęt dziedzin, zmodernizowany także zostanie system udzielania odpowiedzi, oraz pojawią się kolejne nagrody.

Test składa się z 30 pytań testowych z kategorii "Sprzęt" o różnym stopniu trudności. Aby wziąć udział w naszym sprawdzianie, należy zalogować się, podając tymczasowy login oraz hasło (nie dotyczy to zalogowanych / zarejestrowanych użytkowników serwisu). Każdy uczestnik testu, który zdobędzie powyżej 20 punktów, otrzyma czasowo kod dostępu do zasobów archiwalnych serwisu IDG.pl lub bezpłatną subskrypcję biuletynu IDG.pl. Jak do tej pory, maksymalną liczbę punktów - 50 - zdobyło już 206 użytkowników. Średni wynik uczestników to w tej chwili 28 punktów.

Jak już wcześniej informowaliśmy, test 'sprzętowy' jest pierwszym tego typu sprawdzianem, dostępnym w naszym serwisie. Przygotowujemy właśnie nowe testy, w których juz wkrótce będziecie mogli wykazać się znajomością zagadnień związanych np. z oprogramowaniem oraz Internetem. Rozważamy również zmodernizowanie samego mechanizmy wypełniania testu - być może wprowadzony zostanie limit czasowy na udzielenie odpowiedzi, zaś za błędne odpowiedzi użytkownikowi będą odejmowane punkty (zaznaczenie odpowiedzi 'nie wiem' nie spowoduje utraty punktów). Dla najlepszych uczestników przewidujemy również cenne nagrody - dlatego osoby, które będą brały udział w kolejnych testach, aby walczyć o nagrodę główną będą musiały zarejestrować się i zaakceptować regulamin konkursu.

Więcej informacji:

Narodowy Test Wiedzy Komputerowej

Najlepsze wyniki

Dyskusja na Forum

Komentarze czytelników


Zobacz również