Narodowy Test Wiedzy Komputerowej - już 1,7 tys. uczestników!

W drugim już, przygotowanym przez nas Narodowym Teście Wiedzy Komputerowej, w którym tym razem pytamy o zagadnienia związane z oprogramowaniem, udział wzięło już ponad 1,7 tys. osób. Zmodyfikowanie zasad (w tym m.in. premiowanie uczestników, którzy na konkursowe pytania odpowiedzieli najszybciej) oraz nowa tematyka nie zniechęciły internautów do udziału w quizie - jak dotąd już 53 osoby uzyskały najwyższa możliwą liczbe punktów - 50.

Mimo, iż od momentu udostępniania Testu minęły tylko 2 dni, to udział w nim wzięło juz ponad 1,7 tys. osób - średnia liczba zdobytych przez nich punktów wynosi 32 (na 50 możliwych do zdobycia). O rozległej wiedzy osób, które zdecydowały się na wzięcie udziału w teście, niech świadczy choćby fakt, iż aby dostać się na listę 100 najlepszych uczestników, należy zdobyć co najmniej 48 punktów.

Test składa się z 30 pytań testowych z kategorii "Oprogramowanie" o różnym stopniu trudności. Aby wziąć udział w naszym sprawdzianie, należy zalogować się, podając tymczasowy login oraz hasło (nie dotyczy to zalogowanych / zarejestrowanych użytkowników serwisu).

Aby konkurs służył sprawdzaniu Waszej wiedzy, a nie jedynie umiejętności posługiwania się wyszukiwarkami internetowymi, postanowiliśmy trochę zmodyfikować jego zasady. Teraz najwyżej na liście wyników znajdą się ci internauci, którzy nie tylko poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytanie, ale dodatkowo - zrobią to najszybciej. Trzeba też pamiętać, że w naszym teście nie warto 'strzelać' - za każdą błędną odpowiedź będą odejmowane punkty. Jeśli nie znacie odpowiedzi na dane pytanie, bezpieczniej będzie zaznaczyć - zgodnie z prawdą - odpowiedź "nie wiem".

Test 'Oprogramowanie' jest kolejnym tego typu sprawdzianem, dostępnym w naszym serwisie - wciąż jeszcze możecie wziąć udział w jego pierwszej edycji - Narodowym Teście Wiedzy Komputerowej - Sprzęt.

Więcej informacji:

Narodowy Test Wiedzy Komputerowej - Oprogramowanie

Najlepsze wyniki

Dyskusja na Forum


Zobacz również