Narodowy Test Wiedzy Komputerowej - już 2,8 tys. uczestników!

W przygotowanym przez nas Narodowym Teście Wiedzy Komputerowej udział wzięło już ponad 2,9 tys. osób. Jak na razie, wyniki testu dobrze świadczą o wiedzy odwiedzających nas internautów - aż 72 uczestników zdobyło maksymalną liczbę punktów. W planach mamy już kolejne testy...

Test składa się z 30 pytań testowych z kategorii "Sprzęt" o różnym stopniu trudności. Aby wziąć udział w naszym sprawdzianie, należy zalogować się, podając tymczasowy login oraz hasło (nie dotyczy to zalogowanych / zarejestrowanych użytkowników serwisu). Każdy uczestnik testu, który zdobędzie powyżej 20 punktów, otrzyma czasowo kod dostępu do zasobów archiwalnych serwisu IDG.pl lub bezpłatną subskrypcję biuletynu IDG.pl.

Mimo, iż od momentu udostępniania Narodowego Testu Wiedzy Komputerowej minęły zaledwie 3 dni, to udział w nim wzięło juz ponad 2,8 tys. osób - średnia liczba zdobytych przez nich punktów wynosi 29 (na 50 możliwych do zdobycia). Listę najlepszych uczestników można znaleźć tutaj. O wysokiej wiedzy osób, które zdecydowały się na wzięcie udziału w teście, niech świadczy choćby fakt, iż aby dostać się na listę 100 najlepszych uczestników, należy zdobyć co najmniej 48 punktów. Warto również wspomnieć, że na naszym Forum toczy się żywa dyskusja na temat testu - polecamy Waszej uwadze wątek Test Wiedzy Komputerowej cz. 1 "Sprzęt".

Test 'sprzętowy' jest pierwszym tego typu sprawdzianem, dostępnym w naszym serwisie. Przygotowujemy właśnie nowe testy, w których juz wkrótce będziecie mogli wykazać się znajomością zagadnień związanych np. z oprogramowaniem oraz Internetem.

Więcej informacji:

Narodowy Test Wiedzy Komputerowej

Najlepsze wyniki

Dyskusja na Forum


Zobacz również