Narodowy test wiedzy: Gry komputerowe

Niektórzy rozwiązują zadania z matematyki, inni krzyżówki, a prawdziwi komputerowi wymiatacze regularnie biorą udział w quizach i zabawach Gamestara. Tym, dla których jedno pytanie to za mało proponujemy nowy mega quiz, po jego rozwiazaniu nie będzie już żadnych wątpliwości, kto ma największą wiedzę o grach.

Dzięki naszemu testowi wiedzy z zakresu gier komputerowych, udowodnicie swoim znajomym, raz na zawsze, kto jest lepszy w dziedzinie gier komputerowych. Będziecie mogli na bieżąco śledzić najnowsze rankingi, aby sprawdzić kogo wyprzedziliście, kto musi się jeszcze podszkolić, a kto jest prawdziwym guru świata gier.

Narodowy test wiedzy: Gry komputerowe

Różnorodne pytania sprawią, że będziecie się musieli wykazać szeroką znajomością branży - począwszy od Simsów, przez Cywilizację, a skończywszy na sporcie elektronicznym. Jeśli uważasz, że wiesz kto to jest Sam Fisher, w którym roku ukazał się Duke Nukem Forever, lub ile dodatków ma The Sims to koniecznie musisz skonfrontować swoją wiedzę z naszym quizem.

Najlepszych stu graczy znajdzie się w naszej loży zasłużonych, aby wszyscy wiedzieli, kto jest prawdziwym bożyszczem rozrywki elektronicznej! Zatem do boju!