Narzędzia formatowania CreativePage 2.9

PineHill Products wydała najnowszą wersję narzędzia do tworzenia stron WWW, CreativePage 2.9, wyposażoną w nowe funkcje formatowania oraz z naprawionymi błędami poprzednich edycji.

CreativePage 2.9 proponowany przez PineHill Products umożliwia tworzenie i edycję dokumentów HTML z pomocą bogatego zestawu 'asystentów HTML' i innych narzędzi. Program zaopatrzony został w ponad 25 'asystentów HTML', które pomagają wprowadzać do kodu tabele, odnośniki, obrazki oraz inne elementy mające wchodzić w skład witryny WWW. Narzędzie pozwala otwierać i edytować dowolny dokument HTML, sformatować go i obejrzeć rezultaty pracy w przeglądarce internetowej przed zapisaniem pliku na dysku.

CreativePage 2.9 wyposażony jest także w opcje 'autosave', funkcje wyszukiwania, opcje kolorowania elementów składni, automatyczne wypełnianie znaczników, posiada wbudowanego klienta FTP, notatnik oraz HTML Pickera (do pobierania dokładnego kodu koloru HTML) oraz funkcje optymalizacji dokumentów HTML. Do korzystania z CreativePage potrzebny jest Power Mac wyposażony w Mac OS X lub Mac OS 8.1 albo późniejszy, 4MB pamięci RAM i 4MB miejsca na twardym dysku. Wersja dla Mac OS X dostępna jest w pliku o rozmiarze 900K, opcja dla Mac OS 8.1-9.1 waży 750K, a opłata 'shareware' za korzystanie z aplikacji wynosi 25,95 USD.

http://www.pinehillproducts.com


Zobacz również