Następca HTC One na kolejnych zdjęciach. Tym razem widać ekran i interfejs

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia, które mają przedstawiać najnowszy smartfon HTC. Premiery następcy zeszłorocznego flagowca spodziewamy się już w tym miesiącu na targach MWC 2014 w Barcelonie. Wygląda na to, że HTC M8 nie będzie się różnić zbytnio od poprzednika.

Jeszcze wczoraj pisaliśmy o pierwszym zdjęciu, które rzekomo przedstawia tylny panel następcy smartfona HTC One. Dzisiaj natomiast w internecie pojawiły się kolejne fotografie, na których widać front urządzenia. Nie wiadomo, czy tak finalnie będzie wyglądał nowy telefon, ale nie byłoby to zaskoczeniem. Prezentowane urządzenie wygląda na nowocześniejsze, ale zachowuje stylistykę zeszłorocznego modelu, która wyróżnia telefony HTC na tle konkurencji.

Nowy model o kodowej nazwie HTC M8 ma mieć wedle pierwszych doniesień pięciocalowy ekran z bardzo wąską ramką dookoła ekranu. Dzięki temu mimo większej przestrzeni będzie mógł zachować wymiary zeszłorocznego HTC One z ekranem 4,7 cala. Nie jest jeszcze jasne, czy producent zrezygnuje z klawiszy fizycznych pod panelem na rzecz przycisków systemowych wyświetlanych na ekranie.

Zobacz również:

  • Czym różni się Android 12 od Androida 11?
  • Redmi Note 11 już są i wyglądają świetnie! Kiedy trafią do Polski?
Następca HTC One na kolejnych zdjęciach. Tym razem widać ekran i interfejs

Sprawę wycieku zdjęć skomentował na Twitterze jeden z pracowników HTC pisząc, że “ktoś się bawi Photoshopem”. Pytanie tylko, czy odnosi swoją wypowiedź do wczorajszego zdjęcia, plecków, dzisiejszej fotografii frontu, czy do obu. Warto też przypomnieć, że rok temu w przypadku HTC One też pojawiło się wiele zdjęć, z których część okazała się nie mieć nic wspólnego z oficjalnie wprowadzonym do sprzedaży produktem. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

źródło: mobiltelefon.ru