Następca HTC One na sesji zdjęciowej

Za kilka tygodni premierę będzie miał smartfon All New HTC One. W serwisie mikroblogowym Weibo pojawiła się seria zdjęć przedstawiających rzekomo do urządzenie.

Podczas zakończonych niedawno targów MWC w Barcelonie jedynie firma HTC nie zaprezentowała kolejnego flagowego smartfona, modelu All New HTC One (w plotkach funkcjonuje on pod kodową nazwą HTC M8). Zapowiedziała jedynie, że jego premiera będzie miała miejsce 25 marca. Wykorzystała to chińska firma Goophone, która wprowadziła na rynek podróbkę tego urządzenia. Nie miała ona również skrupułów przy nadawaniu mu nazwy - Goophone M8.

Chińska "sesja zdjęciowa"

W oczekiwaniu na premierę smartfona All New HTC One zapraszam Was do obejrzenia jego "sesji zdjęciowej", która pojawiła się właśnie w serwisie mikroblogowym Weibo. Aby łatwiej było nam się zorientować w proporcjach urządzenia, zostało ono porównane z phabletem HTC One Max. Poniżej cztery wybrane zdjęcia (resztę znajdziecie tutaj):

All New HTC One

All New HTC One

All New HTC One

All New HTC One

All New HTC One

All New HTC One

All New HTC One

All New HTC One

All New HTC One - czego możemy się spodziewać?

Z najświeższych doniesień na temat All New HTC One wynika, że pod względem specyfikacji nie będzie on odbiegał od flagowych modeli firm Samsung, LG i Sony. Zaoferuje prawdopodobnie do dyspozycji użytkownika układ Snapdragon 801 (taki sam ma Galaxy S5) z Adreno 330 GPU, 2 GB pamięci RAM (tyle samo co Galaxy S5) i 32/64 GB wewnętrznej pamięci.