Następca smartfona Nexus 4 uchwycony na filmie

W Sieci pojawił się film mający rzekomo przedstawiać następcę smartfona Nexus 4, czyli model LG Nexus 5.

Nexus 4, czyli produkowany na potrzeby Google smartfon LG, został wprowadzony na rynek w połowie listopada poprzedniego roku. Obecnie, gdy już jesteśmy po premierze iPhone'a 5S i iPhone'a 5C, chyba najbardziej oczekiwanym na rynku smartfonów urządzeniem jest jego następca - Nexus 5.

O tym, że najprawdopodobniej wkrótce poznamy smartfon Nexus 5 świadczyć mogą pojawiające się coraz częściej "sieciowe" przecieki. Najpierw zobaczyliśmy go na filmie zarejestrowanym przez Google podczas stawiania przed kampusem firmy nowego "pomnika" symbolizującego  system KitKat. Później dziennikarze serwisu PhoneScoop znaleźli jego zdjęcia w dokumentacji zamieszczonej na stronie Federal Communications Commission. Dzisiaj mam natomiast okazję zaprezentować Wam króciutki film udostępniony przez serwis 9to5Google, który rzekomo przedstawia Nexusa 5:

Specyfikacja

Z pojawiających się do tej pory spekulacji wynika, że Nexus 5 będzie oferował 4,96-calowy wyświetlacz i system Android KitKat. Zostanie on zbudowany na bazie zaprezentowanego niedawno smartfona LG Optimus G2.