Następcy Pixel i Pixel XL będą wodoszczelni

Pixel i Pixel XL to świetle smartfony. Ich następcy powinni zaoferować znacznie szerszą funkcjonalność obejmującą m.in. zmiany konstrukcyjne zapewniające pyło- i wodoszczelność.


Pixel i Pixel XL

Smartfony Pixel i Pixel XL wyróżniają się na rynku możliwościami fotograficznymi: specjaliści z DxOMark przyznali im aż 89 punktów, czyli więcej od dotychczasowych liderów (Galaxy S7 Edge: 88 punktów, iPhone 7: 86 punktów). W przypadku ich następców powinniśmy oczekiwać szalenie istotnego dla niektórych użytkowników usprawnienia: pyło- i wodoszczelności.

Następcy smartfonów Pixel i Pixel XL będą wodoszczelne

W 2016 roku Google tłumaczyło, że zamiast na wodoszczelności zamierza się w przypadku nowych modeli skupić na aparacie. Dzisiaj wie już jednak, że pyło- i wodoszczelność zajmują wysokie miejsce na liście życzeń konsumentów. Jak twierdzi Stephen Hall z 9to5 amerykańska firma zamierza spełnić ich prośby.

Pixel i Pxel XL - dobra robota

Na koniec warto dodać, że Google miało podobno jedynie 9 miesięcy na zaprojektowanie i rozpoczęcie produkcji smartfonów Pixel i Pixel XL. Pozwala to mieć nadzieję, że następcy mogą zaoferować naprawdę wiele nowych funkcji ze względu na znacznie więcej czasu, którym będzie dysponowała amerykańska firma.