Nastolatek wydał 500 dolarów na PS3, dostał książkę telefoniczną

To nie żart. Pewien nastolatek ze Stanów Zjednoczonych zamiast swojej wymarzonej konsoli otrzymał w pudełku... Książkę telefoniczną.

Nastolatek wydał 500 dolarów na PS3, dostał książkę telefoniczną
Rodzice nastolatka z Thousand Oaks w USA postanowili zrobić mu wymarzony prezent na Gwiazdkę i wydali 500 dolarów na nowiutkie PlayStation 3. Nie przyszło im do głowy aby przed zapakowaniem prezentu w świąteczny papier sprawdzić, czy aby na pewno w środku znajduje się konsola.

Kiedy trzynastolatek wreszcie zobaczył swój prezent i zaczął go otwierać, przyszedł moment na wielkie rozczarowanie. W ciężkim pudełku z napisem "PlayStation 3" była bowiem... Książka telefoniczna.

Zobacz również:

  • Co kupić na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn, by nie zbankrutować? Lista najbezpieczniejszych prezentów dla drugiej połówki [02.03.2023]

Co ciekawe, nastolatek nie dostał ataku histerii i jedynie uśmiał się z tego "żartu". Oczywiście jego rodzice zareagowali inaczej. W końcu nie dość, że książka telefoniczna jest dosyć kontrowersyjnym prezentem świątecznym, to dodatkowo znacznie za nią przepłacili.

Rodzice obawiają się teraz, że w lokalnym centrum handlowym gdzie dokonali zakupu, nie uwierzą im co do zawartości pudełka i będą robić problemy związane z reklamacją. Miejmy jednak nadzieję, że sprawę uda się szybko rozwiązać a nastolatek otrzyma swoją nową "zabawkę".