Nastolatek zabił się przed kamerą

Amerykański 19-latek popełnił samobójstwo poprzez przedawkowanie narkotyków. Szokujące w tej sprawie jest również to, że chłopak rejestrował całe wydarzenie za pomocą kamery internetowej. Nagranie dostępne było "na żywo" w sieci.

Abraham Biggs Jr. został znaleziony martwy w swojej sypialni w Pembroke Pines, na Florydzie. Wstępne oględziny wykazały, że nastolatek zginął w wyniku przedawkowania narkotyków.

"Uznaliśmy to za samobójstwo. Część tego strasznego wydarzenia została nagrana za pomocą kamery wideo i była dostępna w Internecie. Użytkownicy sieci mogli całe wydarzenie oglądać "na żywo"."

Zobacz również:

  • Z paska adresu Chrome zniknie kłódka. Dlaczego?

Póki co, amerykańska policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Wiadomo, że już wcześniej Biggs pisał na swoim blogu o tym, że "nienawidzi życia i samego siebie". Nastolatek wspominał również o myślach samobójczych.

Przypomnijmy, że nie jest to pierwszy taki przypadek w historii. W zeszłym roku 42-letni obywatel Wielkiej Brytanii powiesił się, publikując swoje samobójstwo w analogiczny sposób co Abraham Biggs Jr.

Zobacz także:

USA: samobójstwo przez fałszywy profil na serwisie MySpace

Samobójstwo w Internecie - łatwo znaleźć, łatwiej zapobiec

Policyjne gadu-gadu ratuje życie samobójcy