Naucz się słówek za darmo!

Pytacz Master 3.1 to program do nauki słówek, choć nie tylko. Dzięki niemu można również opanować symbole pierwiastków, tabliczkę mnożenia, nazwy stolic lub inne zagadnienia, które wymagają tak zwanego "kucia". Aplikacja stanowi znakomitą pomoc dla licealisty lub gimnazjalisty. Nowa wersja zawiera kilka usprawnień.

Głównym zadaniem programu jest nauka wyrazów (np. angielskich - miesiące, zawody, owoce, warzywa, członkowie rodziny, itd.), nazwy stolic państw (z podziałem na kontynenty) oraz symboli pierwiastków.

Do programu dołączony jest Edytor Testów, w którym można tworzyć własne testy, z zagadnień, które są aktualnie potrzebne (np. na kartkówkę z języka obcego).

Istnieją dwa tryby pracy:

- Nauka: na każde pytanie trzeba odpowiedzieć poprawnie tyle razy ile jest ustawione w opcjach. Jeżeli popełniony został błąd, trzeba napisać poprawkę; jeśli w tej poprawce znowu zdarzą się jakieś błędy, znów następuje powtórka - aż do skutku.

- Sprawdzian: aplikacja "pyta" użytkownika z każdego słówka tylko jeden raz i po zakończeniu sprawdzianu widać dokładnie, w jaki sposób został przyswojony materiał.

W nowej wersji:

- możliwość automatycznego wczytywania konkretnego testu przy starcie programu;

- wszystkie grafiki znajdują się w pliku EXE;

- dużo drobnych usprawnień;

- usunięto znalezione błędy.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.