Navigator 900X - nowa, energooszczędna mysz firmy Genius

Firma Genius poinformowała na początku tygodnia, że we wrześniu nowa mysz Navigator 900X będzie już dostępna w Polsce. To jedna z ciekawszych, bezprzewodowych myszy, dzięki której nawigować będzie można nawet z 10 metrów i to bardzo oszczędnie. Nowość adresowana jest zwłaszcza dla posiadaczy komputerów przenośnych, jednak dobrze sprawdzi się również w połączeniu z tradycyjnym zestawem PC.

Genius Navigator 900X wyposażono w nowy, ulepszony sensor optyczny o rozdzielczości 1200 DPI. Zastosowane technologie oszczędzania energii sprawiają, że mysz zadowoli się jedną baterią AA. Dodatkowo, wyposażono ją w wyłącznik zasilania, co ma skutkować wydłużeniem żywotności baterii do sześciu miesięcy.

Genius Navigator 900X

Genius Navigator 900X

Brak kabli ma zapewnić pełen komfort działania. Dzięki bezprzewodowej technologii RF 2,4 GHz zredukowano zakłócenia, a zasięg urządzenia może wynosić nawet 10 metrów. Ponadto, miniaturowy odbiornik USB bez przeszkód zmieści się we wnętrzu myszki podczas jej transportu.

Mysz Genius Navigator 900X objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta i będzie dostępna w sugerowanej cenie detalicznej ok. 60 PLN brutto.

Specyfikacja

- myszka bezprzewodowa

- mikroodbiornik USB

- częstotliwość pracy 2,4 GHz

- sensor optyczny 1200 DPI

- zasilanie za pomocą jednej baterii AA

- zasięg do 10 metrów