Navigator 900X - nowa, energooszczędna mysz firmy Genius

Firma Genius poinformowała na początku tygodnia, że we wrześniu nowa mysz Navigator 900X będzie już dostępna w Polsce. To jedna z ciekawszych, bezprzewodowych myszy, dzięki której nawigować będzie można nawet z 10 metrów i to bardzo oszczędnie. Nowość adresowana jest zwłaszcza dla posiadaczy komputerów przenośnych, jednak dobrze sprawdzi się również w połączeniu z tradycyjnym zestawem PC.

Genius Navigator 900X wyposażono w nowy, ulepszony sensor optyczny o rozdzielczości 1200 DPI. Zastosowane technologie oszczędzania energii sprawiają, że mysz zadowoli się jedną baterią AA. Dodatkowo, wyposażono ją w wyłącznik zasilania, co ma skutkować wydłużeniem żywotności baterii do sześciu miesięcy.

Navigator 900X - nowa, energooszczędna mysz firmy Genius

Genius Navigator 900X

Brak kabli ma zapewnić pełen komfort działania. Dzięki bezprzewodowej technologii RF 2,4 GHz zredukowano zakłócenia, a zasięg urządzenia może wynosić nawet 10 metrów. Ponadto, miniaturowy odbiornik USB bez przeszkód zmieści się we wnętrzu myszki podczas jej transportu.

Mysz Genius Navigator 900X objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta i będzie dostępna w sugerowanej cenie detalicznej ok. 60 PLN brutto.

Specyfikacja

- myszka bezprzewodowa

- mikroodbiornik USB

- częstotliwość pracy 2,4 GHz

- sensor optyczny 1200 DPI

- zasilanie za pomocą jednej baterii AA

- zasięg do 10 metrów