Nawet 2 TB przestrzeni dyskowej w ofercie nazwa.pl!

Zapotrzebowanie na coraz większe zasoby magazynowe w chmurze, staje się prawdziwym wyzwaniem. Odpowiedzią na to jest nowa oferta spółki nazwa.pl, która w ramach pakietu oferuje nawet 2 TB przestrzeni dyskowej.


Wiele firm mierzy się z problemem, którym jest przechowywanie ogromnej ilości danych. Z każdym dniem plików trzeba przesyłać coraz więcej. Wraz z postępem technologii internetu ilość przesyłanych GB informacji zwiększa się, i właśnie teraz wchodzimy w erę TB.

Oferta Nazwa.pl

Odpowiedzią na te potrzeby jest propozycja spółki nazwa.pl, która wprowadziła nową opcję do swojej oferty hostingu. W ramach technologii chmury udostępniają nawet 2 TB przestrzeni dyskowej na własne potrzeby. Można je wykorzystać w ramach pakietu CloudHosting lub CloudMail.

CloudHosting dotyczy hostingu stron WWW i poczty elektronicznej. W tym pakiecie Klient może przechowywać nawet 2 TB poczty i danych udostępnionych w ramach stron internetowych. CloudMail jest za to wyspecjalizowaną ofertą przeznaczoną do obsługi poczty.

W ramach usług nazwa.pl konta pocztowe posiadają rezerwację powierzchni dyskowej o minimalnej wielkości 5 GB, co gwarantuje, że każda wiadomość dotrze bez problemów. Dodatkowo istnieje możliwość wysyłania i odbierania przesyłek o wielkości do 1 GB. Dzięki temu przesyłanie grafik oraz plików wideo nie będzie już problemem.

Cenne dodatkowe GB

Jeżeli macie firmę, która generuje lub przesyła ogromne ilości danych - warto pochylić się nad tą ofertą. U większości dostawców hostingu po wykorzystaniu limitu dyskowego jest konieczność wykupienia drogiego serwera dedykowanego. Ze względu na wysokie ceny klienci muszą decydować się na usunięcie cennych plików, których wcale nie musieliby się pozbywać, gdyby mieli dostęp do większej ilości miejsca w chmurze.

Zobacz również: Windows 10 do kolejnej aktualizacji - tym razem chodzi o aplikacje UWP