Need for Speed Carbon oficjalnie zapowiedziany!

Firma Electronic Arts oficjalnie zapowiedziała najnowszą część Need for Speed o podtytule Carbon. Po konkretne informacje dotyczące produkcji zapraszamy poniżej.

Need for Speed Carbon oficjalnie zapowiedziany!
Need for Speed Carbon to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier wyścigowych. Produkt powstaje obecnie w studiu EA Black Box w Vancouver.

Tym razem, gracze będą udowadniać swoje umiejętności na niebezpiecznych drogach kanionów. Gra ukaże się w polskiej, kinowej wersji językowej (napisy) na PC DVD oraz PlayStation 2. Premiera odbędzie się w listopadzie tego roku.

To co rozpocznie się w mieście, zakończy się w kanionach. Need for Speed Carbon przeniesie graczy do świata najbardziej niebezpiecznych wyścigów samochodowych. Wraz ze swoją ekipą przystąpisz do zaciętej rywalizacji, by zyskać uznanie i władzę w mieście.

Stawiając wszystko na jedną kartę, będziesz zdobywać kolejne dzielnice opanowane przez konkurencyjne gangi. W momencie, gdy atmosferę rywalizacji podgrzeje obecność policji, bitwa przeniesie się do Carbon Canyon. W tym niebezpiecznym kanionie, reputację oraz przejęte wcześniej terytoria można utracić dosłownie na każdym zakręcie.

Dzięki najnowszej technologii Autosculpt, Need for Speed Carbon zaoferuje niespotykane wcześniej możliwości tuningu samochodowego, dając pełną swobodę projektowania wyglądu pojazdów i zwiększania ich mocy.

Need for Speed Carbon zostanie wydana w wersjach na konsole następnej generacji: Xbox 360, PlayStation 3 oraz Wii. Gra ukaże się również na PlayStation 2, Xbox, Nintendo GameCube, Nintendo DS, Game Boy Advance, PSP, PC i telefony komórkowe.