Need for Speed Most Wanted - jeszcze w tym roku!

EA oficjalnie zapowiada "Need for Speed Most Wanted". Nowa część jednej z najpopularniejszych serii wyścigowych na świecie (w sumie sprzedano ponad 15 milionów ezgemplarzy) - "Need for Speed Underground" nadjedzie prawdopodobnie już jesienią.

"Need for Speed Most Wanted" powstaje w studiu EA Canada mieszczącym się w Vancouver. Jak zapowiada wydawca gry najnowsza część serii połączy dreszczyk emocji towarzyszący nielegalnym wyścigom ulicznym i kulturze samochodowego tuningu z intensywnością policyjnych pościgów. Celem rozgrywki w "Need for Speed Most Wanted" będzie zdobycie tytułu najlepszego i najbardziej nieuchwytnego kierowcy wyścigowego.

Pierwszy screenshot z kolejnej odsłony Need for Speed Underground

Pierwszy screenshot z kolejnej odsłony Need for Speed Underground

"Bądź szybszy od swoich rywali, uciekaj policji i poznaj wspaniały, otwarty świat "Need for Speed Most Wanted"; uliczne wyścigi nie mogą być już bardziej emocjonujące." - chwali nową część gry Larry LaPierre, starszy producent ze studia EA Canada. "Gracze dosłownie natychmiast poczują emocje towarzyszące nielegalnym wyścigom. W otwartym środowisku gry, kierowcy będą przeprowadzać tuning swoich pojazdów, by następnie zmierzyć się na ulicach z dowolną klasą pojazdów lub wykorzystać swoją inteligencję i przechytrzyć stróżów prawa, zaspokajając jednocześnie swój apetyt na prędkość."

Podczas rozgrywki gracz będzie musiał zadbać o "wzbogacenie" swojej kartoteki policyjnej oraz zdobycie popularności wsród ulicznych rajdowców. Tylko w ten sposób można wspiąć się na sam szczyt Czarnej Listy i zostać najbardziej poszukiwanym kierowcą miasta. Gracze zmierzą się z najlepszymi kierowcami sceny tuningowej, a jednocześnie, w pomysłowy sposób, będą uciekać przed policją. "Need for Speed Most Wanted" posiada dynamiczne, otwarte środowisko i wprowadzi do serii nowe tryby rozgrywki i opcje dostosowywania pojazdów.

"Need for Speed Most Wanted" będzie dostępna na konsole następnej generacji (PS3 i Xbox 2). Gra pojawi się także w wersjach na: PC, PlayStation2, Xboxa, Nintendo GameCube oraz konsole przenośne: Nintendo DS, Game Boy Advance i PSP. Więcej szczegółów ujawnionych zostanie wkrótce.

Już teraz, gracze mogą wziąć udział w konkursie na najlepszy projekt naklejek samochodowych do gry "Need for Speed Most Wanted", dzięki czemu stworzone przez nich elementy mogą pojawić się w pełnej wersji gry.

Więcej informacji odnośnie tego tytułu i konkursu znaleźć można na oficjalnej stronie serii.


Zobacz również