Need for Speed The Run oficjalnie zapowiedziane

Need for Speed Run - tak brzmi tytuł kolejnej odsłony słynnej serii gier wyścigowych od Electronic Arts. Nie znamy na razie wielu szczegółów, wiadomo jedynie że premiera nowego NFS-a przewidziana jest na listopad tego roku.

Na serwisie YouTube zamieszczony został trailer prezentujący najnowszą odsłonę gry ze słynnej serii samochodówek od Electronic Arts. W opisie materiału wideo czytamy, że Need for Speed The Run toczyć się ma na najniebezpieczniejszych trasach zlokalizowanych w różnych miejscach Stanów Zjednoczonych - od San Francisco do Nowego Jorku. Gracz musi wygrywać za wszelką cenę - to jedyny sposób, by odzyskać swoją przeszłość i swoje życie.

Brzmi ciekawie i daje do zrozumienia, że fabuła może odgrywać w Need for Speed The Run niebagatelną rolę. Wskazuje też na to sam filmik, na którym oglądamy niejakiego Chucka. Słyszymy też nawołującą go kobietę. Mężczyzna uwięziony jest w aucie przewróconym "do góry kołami". Jego pech polega na tym, że znajduje się na przejeździe kolejowym...

Zobacz również:

  • Battlefield 2042 – wymagania, premiera, gameplay. Wszystko co wiemy [Aktualizacja 16.09.2021]

Na razie nie znamy większej ilości szczegółów dotyczących tej produkcji. Nie wiadomo nawet, które studio odpowiadać będzie za produkcję New for Speed Run. Można jednak przypuszczać, że po bardziej symulacyjnym Need for Speed: Shift 2, EA zdecyduje się raczej na wypuszczenie gry arcade.

Większa ilość informacji ma się ukazać już wkrótce. Póki co, obejrzyjcie trailer Need for Speed The Run: