Need for Speed: The Run zaprezentowane na E3

Need for Speed: The Run to gratka dla wielu fanów samochodowych wyścigów. Można było przypuszczać, że nowa gra zostanie dokładniej zaprezentowana na tegorocznym E3. Electronic Arts nie zawiodło.

Need for Speed: The Run zostało oficjalnie zapowiedziane pod koniec kwietnia. Aż do teraz jednak nie wiedzieliśmy o czym dokładnie będzie, ani jak ma wyglądać najnowsza odsłona tej produkcji.

Electronic Arts nie zawiodło swoich fanów i zaprezentowało pierwszy oficjalny gameplay Need for Speed: The Run. Na mnie zrobił naprawdę niezłe wrażenie (choć kolega z Androidlife.pl nie wierzy, że EA jest w stanie stworzyć dobrą fabułę w jakimkolwiek NFS-ie). Po raz pierwszy będziemy bowiem mogli w tak dużym stopniu wcielić się w głównego bohatera (oczywiście jeśli chodzi o serię NFS) jak tu.

Pościgi samochodowe to nie wszystko. Dodatkowo nie ominie nas walka z policją, piesza ucieczka po dachach budynków niczym w Assassin's Creed... zresztą, zobaczcie sami:

Co więcej, zapraszamy także do obejrzenia wywiadu z twórcą. Całkiem dokładnie opisuje on zmiany jakie zostaną zaimplementowane w Need for Speed: The Run: