Need for Speed Undercover w sklepach

Na półki sklepowe w całym kraju trafiła już najnowsza odsłona Need for Speed o podtytule Undercover. W tej części serii autorzy starają się wrócić do starych i lubianych przez fanów rozwiązań z Most Wanted.

W Need for Speed Undercover użytkownik wciela się w policjanta, który bierze udział w nielegalnych wyścigach i w ten sposób infiltruje środowisko streetracerów. Jego ostatecznym celem ma być rozbicie gangu zajmującego się kradzieżami samochodów, który organizuje nielegalne wyścigi. Warto dodać, że w produkcji gry brali udział specjaliści z Hollywood, którzy mieli uatrakcyjnić fabułę produkcji i ubarwić ją wyśmienitymi wstawkami filmowymi. Warto dodać, że jedną z głównych ról w Need for Speed Undercover odgrywa znana z takich filmów jak Mission Impossible III czy Szklana Pułapka 4.0, Maggie Q, która wciela się w rolę agentki federalnej Chase Linh.

Tytuł powraca do korzeni serii, ponieważ przedstawia wyjątkowo emocjonujące pościgi samochodowe z udziałem policji. Gracze mogą zasiąść za kierownicami najlepszych licencjonowanych samochodów i wyruszyć na miejskie ulice, aby walczyć na nich o szacunek wśród innych kierowców.

Need for Speed Undercover oferuje ponad 55 modeli licencjonowanych aut, w tym takie modele jak Mercedes CL55, Audi R8, Porsche 911 GT2 czy Nissan 370Z, który debiutuje w grze.

Produkt dostępny jest w wersji polskiej (napisy) na komputery PC oraz konsole PLAYSTATION3, Xbox 360, PlayStation 2, PSP (PlayStation Portable) i po angielsku na Nintendo DS i Wii.