Nemesis Strike - delikates dla brutali

Już pod koniec marca ukaże się Nemesis Strike, nowa strzelanka, w której będzie można zniszczyć praktycznie wszystko, co stanie graczowi na drodze. Wiadomość o wydaniu gry Nemesis Strike na pewno ucieszy fanów strzelanek, szczególnie zapaleńców walki przeciw terrorystom.

Nemesis Strike postawi gracza w roli członka elitarnej grupy antyterrorystów. Drużyna będzie składać się z dwóch agentów - eksperta od infiltracji szeregów wroga oraz specjalisty od broni. Głównym zadaniem będzie zniczyć sieć zwaną Nemesis i uzyskać ukradzione przez nich technologie. Gracz będzie musiał podjąć walkę z terrorystami, którym, dzięki udanym eksperymentom genetycznym, udało się wytworzyć silnych i agresywnych bojowników.

W grze da się zniszczyć praktycznie wszystko, co napewno ucieszy wielu graczy, którzy nie lubią żadnych ograniczeń. Będą dostępne także różnorakie pojazdy oraz ogromna ilość broni (wyrzutnie mogące zlikwidować wroga ukrytego tuż za rogiem, rakietniki reagujące na ciepło, bomby elektromagnetyczne, itd.).

Premiera gry na Świecie zapowiadana jest na 22 marca 2005. Oficjalna strona gry, dostępna jest pod tym adresem.


Zobacz również