Neo odchodzi z Pentagram G-Shock!

Sensacyjna wiadomość dla wszystkich fanów Counter - Strike'a. Filip "Neo" Kubski odszedł wczoraj z najlepszego polskiego klanu multigamingowego jakim jest Pentagram G - Shock.

Neo odchodzi z Pentagram G-Shock!
Neo od lat stanowi czołową postać polskiej sceny Counter - Strike'a. Pamiętają go "starzy wyjadacze", wzorują się na nim młodzi zawodnicy.

Od momentu w którym Filip znalazł się w Pentagram G-Shock, zdążył udowodnić swoje nieziemskie umiejętności. Niejednokrotnie to właśnie jemu drużyna zawdzięczała awans do kolejnych faz rozgrywek czy zwycięstwa nad najbardziej utytułowanymi przeciwnikami.

Jaki jest powód odejścia Neo? Teorii na ten temat jest wiele. Według oficjalnych informacji, polski zawodnik otrzymał propozycję od innego klanu, który zaoferował mu większe pieniądze.

Nietrudno się dziwić jego decyzji - wirtualny sport ulega profesjonalizacji. Jest coraz bardziej popularny. Wkraczają do niego coraz większe pieniądze. Nadszedł moment, w którym polski klan nie był w stanie wysunąć odpowiedniej kontroferty.

Pozostaje pytanie - co dalej? Jak na razie trzeba czekać, aż drużyna przedstawi piątego zawodnika. Czy będzie równie utalentowany jak Neo? Czy P-GS utrzyma swoją wysoką pozycję na scenie światowego CS-a? Czas pokaże.