Neostrada: wiosenna promocja

Od dziś obowiązuje promocja na usługi dostępu do Internetu przez Neostradę TP. Za aktywację pakietu wystarczy zapłacić 1 zł + VAT. Kolejną złotówkę "z vatem" będzie kosztowało pierwsze 30 dni korzystania z Neostrady. Promocja potrwa do 30 kwietnia 2005 r.

Aby skorzystać z oferty, w czasie trwania promocji należy zamówić usługę dostępową na czas określony (12 miesięcy). 30-dniowy okres promocyjny rozpoczyna się z chwilą rejestracji usługi. Usługę można zamówić wypełniając formularz na stronie www.neostrada.pl, telefonicznie (służy do tego specjalna infolinia TP dla usług internetowych), w Telepunkcie, punkcie sprzedaży TP lub u opiekuna klienta biznesowego.

Użytkownicy korzystający z promocji wiosennej mogą łączyć ją z innymi promocjami, m. in. "Zamów Neostradę TP przez www", "Z powrotem za darmo" czy "Zestaw startowy Neostrada TP" (w przypadku tej ostatniej, okresy promocyjne obu promocji są sumowane).

Obecnie Telekomunikacja proponuje klientom trzy opcje Neostrady TP: z prędkością do 128 kb/s (abonament poza promocją - od 59 zł miesięcznie), z prędkością do 512 kb/s (abonament poza promocją - od 99 zł miesięcznie) oraz z prędkością do 1024 kb/s (abonament poza promocją - od 149 zł miesięcznie).

Regulamin promocji jest dostępny na stronach internetowych Neostrady i Telekomunikacji Polskiej.

Przeczytaj także:"chello easy" - nowa usługa internetowa UPC.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: