Neostrada z prezentem

Telekomunikacja Polska poinformowała o rozpoczęciu nowej - tym razem "świątecznej" - promocji usługi Neostrada. Użytkownicy, którzy zamówią teraz Neostradę, za zestaw instalacyjny zapłacą 99 zł. Oprócz tego, dostaną prezent - do wyboru jest kamera internetowa lub gra komputerowa "Call of Duty".

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z nowej promocji, za aktywację usługi zapłacą 1,07 zł z VAT. Z promocji skorzystać mogą osoby, które podpiszą umowę na 12 miesięcy (miesięczna opłata abonamentowa to 149 zł z VAT) i nie korzystały wcześniej z 30-dniowego testu. Oferta ważna będzie do końca roku.

Prezenty, oferowane w ramach nowej promocji, to kamera internetowa Labtec lub gra akcji "Call of Duty". Dodatkowo, TP S.A. przygotowała 2 serwery gier, do których dostęp będą mieli jedynie użytkownicy Neostrady.

Warto przypomnieć, że operator przedłużył ostatnio promocję, w ramach której użytkownicy mogą przez miesiąc testować Neostradę za złotówkę (pisaliśmy o tym na początku listopada: http://www.pcworld.pl/news/60656.html ).

Z oficjalnych prognoz Telekomunikacji Polskiej S.A. wynika, że do końca roku z Neostrady korzystało będzie w sumie ok. 270 tys. użytkowników. Od Barbary Górskiej, rzeczniczki prasowej TP S.A. dowiedzieliśmy się, że w tej chwili z Neostrady korzysta ok. 150 tys. osób. Od momentu wprowadzenia nowych promocji TP S.A. każdego dnia zdobywa 2 tys. nowych użytkowników swojego szybkiego dostępu do Internetu.

Więcej informacji:

http://www.neostrada.pl


Zobacz również