Neostrada z prezentem - do końca lutego

Telekomunikacja Polska zdecydowała się na przedłużenie świątecznej promocji Neostrady o dwa miesiące. Każdy, kto zdecyduje się na zamówienie usługi do końca lutego 2004 roku, zapłaci za zestaw instalacyjny 99 zł brutto i dodatkowo otrzyma prezent.

Z przedłużonej promocji Neostrady mogą skorzystać klienci, którzy podpiszą umowę na okres 12 miesięcy i nie brali wcześniej udziału w 30-dniowym testowaniu usługi ("Neostrada – testuj przez 30 dni"). Opłata aktywacyjna wynosi 1,07 zł z VAT, a miesięczny abonament – 149 zł z VAT. Każdy, kto zdecyduje się na świąteczną promocję Neostrady otrzyma prezent w postaci kamery internetowej firmy Labtec lub grę akcji "Call of Duty" do wyboru. O promocji z prezentami pisaliśmy już jakiś czas temu: "Neostrada z prezentem - (http://www.pcworld.pl/news/news.asp?id=61086 ).

Dla osób, które wzięły już udział w 30-dniowym testowaniu usługi ("Neostrada – testuj przez 30 dni") Telekomunikacja Polska przygotowała osobną promocję - aktywację usługi za 1,07 zł z VAT.

Więcej informacji: http://www.neostrada.pl