Nero 6 do pobrania

Firma Ahead, producent znakomitej aplikacji do nagrywania płyt CD/DVD, z tygodniowym opóźnieniem udostępnił długo oczekiwaną, nową wersję swojego produktu - Nero 6. Oprogramowanie to stało się potężnym pakietem, w którego skład wchodzi obecnie kilkanaście aplikacji. Znajdziemy w nim również wiele nowych, użytecznych funkcji. Dostępna jest już również wersja demo, do pobrania z naszego działu FTP.

DOSTĘPNA JEST JUŻ WERSJA NERO 7.0 DO POBRANIA. KLIKNIJ TUTAJ.

Możesz też zainstalować najnowsze: Nero 9 Free

O głównym składniku pakietu, czyli Nero Burning ROM 6, producent wspomina dość zdawkowo, że posiada on nowy, znacznie udoskonalony interfejs. Jedną z zapowiadanych nowości jest Nero StartSmart, mający ułatwić posługiwanie się pakietem - pozwala na szybki dostęp do wielu funkcji rozproszonych w poszczególnych programach. Warto również zwrócić uwagę na Nero BackItUp, aplikację przeznaczoną do archiwizowania danych.

Interesującą nowością jest możliwość odtwarzania filmów DVD. Służy do tego aplikacja Nero ShowTIme. Z kolei Nero SoundTrax jest profesjonalnym programem do tworzenia płyt audio. Dołączony do pakiety plug-in HE-AAC pozwala na odczyt i kodowanie plików w formacie MP4.

Cena Nero 6 w wersji pudełkowej wyniesie 80 USD. Jeśli zdecydujesz się na pobranie plików instalacyjnych, zapłacisz 60 USD. Użytkownicy wcześniejszych wersji zapłacą za aktualizację 40 USD. Producent informuje, że osoby, które nabyły Nero 5.5 po 1. maja 2003, będą mogły dokonać aktualizacji bezpłatnie. Na razie jednak Nero 6 wciąż nie jest dostępny w sprzedaży.

Niestety nie zakończono jeszcze prac nad polską wersję językową, ale powinna się ona ukazać już wkrótce, jak zapowiada producent.

Plik do pobrania:

http://www.pcworld.pl/ftp/program.asp?id=835&sys=pc

Nero 2005

Firma Nero na konferencji prasowej podczas targów CeBIT ogłosiła swoje nowe cele i strategiczne obszary działalności. Główne plany to dalsze rozwijanie sztandarowego produktu (programu do nagrywania płyt CD/DVD), skoncentrowanie się na multimediach - chodzi tu głównie o produkt NeroDigital oraz na telefonii internetowej (VoIP), czyli usłudze SIPPS. W związku z tym, na targach w Hanowerze zaprezentowano pierwszą wersję testową programu Nero, przeznaczoną dla systemu Linux oraz Nero ShowTime Mobile - aplikacji multimedialnej dla urządzeń przenośnych, która ma zdaniem producenta, zrewolucjonizować ten rynek. Prezentujemy szczegóły nowych rozwiązań oraz przedstawiamy plany firmy na 2005 rok. Czytaj więcej.