Nero 7 już wkrótce

Firma Nero (wcześniej znana jako Ahead Software) zapowiedziała, że kolejna wersja jej flagowego produktu - pakietu oprogramowania do zapisu płyt CD i DVD - trafi na rynek w drugim tygodniu przyszłego miesiąca (najprawdopodobniej 10 października). Niestety, na razie nie wiadomo, jakich nowości możemy się spodziewać w Nero 7.

Firma nie podała również, ile trzeba będzie zapłacić za siódmą wersję tego znakomitego narzędzia. Wiadomo jedynie, że użytkownicy którzy między wrześniem w grudniem 2005 nabędą Nero 6, będą mogli za darmo dokonać aktualizacji do wersji 7 (niezbędne będzie do tego zarejestrowanie się na stronie producenta przed końcem bieżącego roku). Osoby, które Nero 6 nabyły wcześniej, będą mogły kupić nową wersję ze znaczną zniżką.

Nie wiadomo, jakie nowości znajdą się w Nero 7 - przedstawiciele firmy mówią, że szczegółowe informacje na ten temat zostaną udostępnione wraz z premierą produktu.

Firma Nero zapowiedziała również, że tak jak do tej pory, wszystkie przyszłe uaktualnienia dla wersji 7 będą udostępniane za darmo.

Więcej informacji: Nero.


Zobacz również