Nero Burning ROM 6.0.0.28 - co nagle to po diable?

Częstotliwość z jaką Ahead Software wprowadza w ostatnim czasie aktualizacje dla swoich produktów jest godna podziwu. Miesiąc temu ukazała się wersja 6.0.0.23 - dzisiaj do dyspozycji mamy już wersję 6.0.0.28, wyposażoną w swoistą "niespodziankę"...

Jak to zwykle bywa w takich przypadkach, na listę zmian, nowości oraz ewentualnych poprawek przyjdzie nam zapewne poczekać jeszcze kilka dni. Póki co oddajemy w Wasze ręce najnowszą aktualizację - 6.0.0.28.

Z pierwszych komentarzy do jakich udało nam się dotrzeć wynika, iż występować w niej może dość nietypowy problem - z numerem seryjnym programu. Po dokonaniu aktualizacji do wersji 6.0.0.28 aplikacja odmawia posłuszeństwa. Zgłasza ona, iż ów numer seryjny jest nieprawidłowy (czyżby próba zabezpieczenia oprogramowania?...) i pozostawia nas z wersją demo. Co ciekawe pojawiły się również głosy, iż ponowne wpisanie tego samego numeru spowoduje komunikat informujący o tym, że podany numer istnieje już w systemie, a potwierdzenie przyciskiem OK odblokowuje program.

Dokładną listę zmian znajdziecie tutaj: http://www.pcworld.pl/news/61721.html

Nero Package One 6.0.0.28 do pobrania z naszego FTP'a:

http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/2357/Nero.Package.One.6.0.0.28.html

Polska wersja językowa do pakietu Nero Package One 6.0.0.28 do pobrania z naszego FTP'a:

http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/2358/Nero.Package.One.polski.interfejs.6.0.0.28.html

Więcej informacji: http://www.nero.com


Zobacz również