Netbook Samsunga za złotówkę w iPlusie

Od dziś w ofercie iPlus dostępny jest netbook Samsung NC10 z wbudowanym modemem HSPA w cenie od 1 zł z VAT. Po raz pierwszy w Polsce operator telefonii komórkowej wprowadza do swojej oferty netbook z wbudowanym modemem 3G - co więcej, oferowanego urządzenia Samsunga nie było dotychczas w sprzedaży detalicznej.

Netbook Samsung NC10 dostępny w ofercie iPlus dzięki małym wymiarom, niewielkiej wadze i wytrzymałej baterii zapewnia wygodę korzystania niemal w każdym miejscu, a wbudowany, wewnętrzny modem HSPA sprawia, że mobilny dostęp do internetu staje się jeszcze prostszy. Modem umożliwia pobieranie danych z sieci do komputera z prędkością do 7,2 Mb/s (HSDPA), a wysyłanie danych z komputera do sieci z prędkością do 2,0 Mb/s (HSUPA). To wszystko bez konieczności podłączania zewnętrznego modemu - wystarczy tylko włączyć netbook i połączyć się z internetem za pomocą jednego kliknięcia.

Samsung NC10 wyposażony jest w procesor Intel Atom, system operacyjny Microsoft Windows XP Home PL i dysk twardy o pojemności 160 GB. Urządzenie ma także wbudowaną kamerę internetową, czytnik kart pamięci 3-w-1, trzy porty USB, łącze Bluetooth oraz sieć bezprzewodową Wi-Fi. Samsung NC10 wyróżnia się stylowym wyglądem - przede wszystkim dzięki lśniącemu lakierowi "piano black" - oraz klawiaturą o tylko nieznacznie mniejszych klawiszach niż w klasycznym notebooku (podobną ma np. MSI Wind czy ASUS Eee PC 1000), pokrytą antybakteryjną powłoką Silver Nano.

Zobacz również:

  • Promocje na sprzęt Samsunga! Sprawdź najlepsze oferty na Galaxy S22 Ultra, Galaxy A53, Z Folda 4 [04.10.2022]
Netbook Samsunga za złotówkę w iPlusie

Samsung NC10

Netbook Samsung NC10 z wbudowanym modemem można zakupić tylko w ofercie iPlus (NC10 w wersji sklepowej nie ma modemu), wybierając jeden z 4 planów cenowych i podpisując umowę na 24 miesiące. Cena netbooka zależy od wysokości abonamentu. W ramach aktualnej promocji dodatkową okazją jest zniżka na abonament przez dwa lub trzy miesiące, w zależności od wybranego planu cenowego. W okresie promocyjnym miesięczna opłata za nielimitowane korzystanie z internetu na terenie kraju wynosi 1 zł. Oferta dostępna jest także dla abonentów iPlusa, którym kończy się kontrakt.

Netbook Samsunga za złotówkę w iPlusie

Plany taryfowe iPlus

Szczegółowe parametry techniczne netbooka Samsung NC10 przedstawione są poniżej:

- wymiary: 26,1x18,55x3,03 cm

- waga: zaledwie 1,33 kg

- wbudowany, wewnętrzny modem HSPA (pobieranie z prędkością do 7,2 Mb/s, wysyłanie z prędkością do 2,0 Mb/s; modem dostępny tylko w ofercie iPlusa)

- ekran: 10,2" WSVGA (1024 x 600) SuperBright Non-Gloss LED

- procesor: Intel Atom N270 1.6 GHz

- system operacyjny: Microsoft Windows XP Home (SP3) PL

- pamięć RAM: 1 GB DDR2 533 MHz

- dysk twardy: 160 GB SATA

- kamera internetowa 1,3 Mpx

- łączność bezprzewodowa: Atheros 802.11b/g, Bluetooth 2.0

- porty: czytnik kart SD/SDHC/MMC, 3 x USB, wyjście słuchawkowe, wejście na mikrofon, gniazdo VGA

- bateria 6-ogniwowa o czasie pracy szacowanym na 7 godzin

- klawiatura o rozmiarze 93% klawiatury standardowej, pokryta powłoką antybakteryjną w technologii Silver Nano

Wkrótce zamieścimy szczegółowe wyniki testu netbooka Samsung NC10.

Więcej informacji: witryna iPlus.